IT&CM China 2017 – największa impreza MICE w Chinach oficjalnie rozpoczęta

21 marca 2017 r. Szanghaj, Chiny. Dzisiaj nastąpiła inauguracja IT&CM China – trzydniowej imprezy, która odbędzie się w dniach 21 – 23 marca br. w Shanghai Convention & Exhibition Center of International Sourcing. Od 2007 roku IT & CM China stała się jednym z największych chińskich eventów biznesowych, edukacyjnych i networkingowych w branży MICE poświęconym „Promocji Chin w świecie i świata w Chinach”. Wspólnie z chińskimi i międzynarodowymi wystawcami oraz kupcami MICE, którzy skupili się na jednym dynamicznym targowym rynku, IT & CM China stanowi platformę dla czołowych chińskich oraz międzynarodowych podmiotów z branży MICE i stwarza możliwości biznesowe na wszystkich frontach – turystyki przyjazdowej, wyjazdowej oraz lokalnej. Według deklaracji

Read more

Ceremonia otwarcia IT&CM China 2017 odbędzie się w Shanghai Mariott Parkview

Shanghai Marriott Parkview potwierdził sponsoring ceremonii otwarcia IT&CM China w 2017r. Tym samym po raz kolejny będzie sponsorem ceremonii otwarcia oraz uroczystej kolacji dla wszystkich delegatów IT&CM China and CTW China.

Read more

Kraków i Katowice łączą siły. Będą gospodarzem Kongresu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO

W 2018 dwa polskie Miasta Kreatywne UNESCO – Kraków i Katowice – połączą siły, by wspólnie pełnić rolę gospodarza prestiżowego Kongresu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO. 450 delegatów z blisko 200 miast rozsianych po całym świecie, obrady, sesje, plany i istotne decyzje – to wszystko czeka Polskę w czerwcu 2018 roku!

Read more

Oszust to ma klawe życie, czyli dokumenty publiczne poza kontrolą. Debata PAP

Dokumenty sądowe i notarialne powinny być zabezpieczane tak, aby skutecznie zniechęcić przestępców do fałszerstw – zgodnie twierdzili uczestnicy zorganizowanej w piątek przez PAP debaty pt. „Oszust to ma klawe życie, czyli dokumenty publiczne poza kontrolą”.

Read more

UOKiK nałożył ponad 40 ml zł kary na Polsat i Polkomtel. Sprawa dotyczy wprowadzenia konsumentów w błąd przez nieuczciwą reklamę

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów napływały skargi konsumentów dotyczące dwóch kampanii reklamowych ofert smartDOM i Power LTE. Jest to pakiet usług Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

Read more

Pierwsza w Polsce autostrada łącząca granice Niemiec z Ukrainą. Podsumowanie inwestycji drogowych w 2016

Podsumowując stan realizacji zadań z PBDK wiceminister Szmit zaznaczył, że limit finansowy Programu, wyznaczony uchwałą Rady Ministrów z 8 września 2015 r., wynosi 107 mld zł. Do rozdysponowania pozostaje więc 14,15 mld zł.

Read more

Tylko 36 proc. z przebadanych firm w Polsce uważa się za firmy rodzinne. Z czym kojarzone jest takie przedsiębiorstwo?

Firmy rodzinne kojarzone są jako przedsiębiorstwa zarządzane nieprofesjonalnie. Tymczasem to właśnie czynniki rodzinności dodają im wiarygodności – mówi prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego dr Adrianna Lewandowska.

Read more

Pozew przeciwko spółce Petroleo Brasiliero. 172 strony pozwu ujawniające nadużycia finansowe i przestępstwa korupcyjne

Międzynarodowa koalicja inwestorów składa w sądzie rejonowym w Rotterdamie pozew w sprawie szkód poniesionych na skutek domniemanych przestępstw korupcyjnych i nadużyć finansowych popełnionych przez spółkę Petroleo Brasiliero, jej niektóre podmioty stowarzyszone i przedstawicieli kierownictwa.

Read more
%d bloggers like this: