PGNiG przeznacza 680 mln zł na współpracę ze startupami

PGNiG jest otwarta na współpracę ze startupami i oferuje im szereg narzędzi do rozwoju. W latach 2017-2022 spółka zamierza zainwestować we współpracę w tym zakresie aż 680 mln zł. Od czerwca, w inkubatorze przedsiębiorczości InnVento w Warszawie, udostępnia kreatywnym, innowacyjnym przedsięwzięciom m.in.: 600 m2 powierzchni biurowej, nowoczesne narzędzia biurowe i multimedialne, a także wsparcie prawników i innych specjalistów.

Read more

Odkrywamy Dubaj z Emirates

Multikulturowy, gościnny i oferujący szereg różnorodnych aktywności Dubaj, jedno z najsłynniejszych miast Bliskiego Wschodu, to idealne miejsce dla podróżników, niezależnie od tego, czy marzą o ekscytujących doświadczeniach, gorączce zakupów, cudownych plażach czy też lokalnych przysmakach. Nieważne, jaki jest powód odwiedzin w Dubaju – miasto jest znacznie bardziej przystępne, niż myśli większość Polaków. Emirates, dubajska linia lotnicza zebrała przydatne wskazówki, jak sprawić, by jej dom był jeszcze bardziej przystępny.

Read more

Blisko 300 szkół zyska nowoczesne i bezpieczne obiekty sportowe dzięki kwocie 245 mln zł

Blisko 300 szkół zyska nowoczesne i bezpieczne obiekty sportowe dzięki rekordowej kwocie 245 mln zł. W ramach programu wybudowanych, przebudowanych lub wyremontowanych zostanie około 500 obiektów przyszkolnych w 16 województwach, w tym m. in.: sale gimnastyczne, hale sportowe, boiska czy urządzenia lekkoatletyczne – w szczególności: bieżnie, rzutnie i skocznie.

Read more

Zaproszenie do udziału w IT&CMA i CTW Asia-Pacific

IT&CMA i CTW Asia-Pacific zapraszają profesjonalistów z branży spotkań do udziału w programie hosted buyers. Targi będące jedynym na świecie wspólnym spotkaniem MICE i partnerów Corporate Travel odbędą się 26-28 września 2017 w Tajlandii, w Biznes Convention Centre (BCC) w Bangkoku.

Read more

Dookoła świata w Myślenicach, czyli Małopolskie spotkania z Folklorem

10 lipca rozpoczęły się czwarte Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem, a trzy dni później ruszy piąty jubileuszowy IOV World Youth Congress. Oba wydarzenia, to jedne z najważniejszych w Polsce imprez, poświęconych kulturze ludowej i tradycji. Do podkrakowskich Myślenic przyjadą zespoły z Armenii, Algierii, Brazylii, Bułgarii, Indii, Meksyku, Pakistanu, Peru, Paragwaju i Kenii. Będą także goście m.in. z Bahrainu, Wietnamu czy Gwatemali.

Read more
%d bloggers like this: