Poznajcie Mołdawię i odkryjcie w niej polskie korzenie na TOUR SALON

Mołdawia jest jednym z mniej znanych Polakom wakacyjnych kierunków w Europie. Dlatego też jej przedstawiciele starają się przyciągnąć uwagę turystów i zachęcić ich do podróży do malowniczego kraju położonego między rzekami Dniestr i Prut. Do atrakcji turystycznych tego południowo-wschodniego europejskiego państwa zaliczają się cerkwie i monastyry, twierdza z XVII w. w Sorokach czy kompleks archeologiczno-krajobrazowy Stare Orhei.

Read more

Portugalia na sportowo. Najciekawsze atrakcje

Rajdy samochodowe, regaty, zawody surfingowe, zloty żaglowców. Planując tegoroczny urlop w Portugalii, warto wiedzieć w których regionach się odbywają. Oprócz słonecznych plaż, pięknych zabytków i doskonałej kuchni można tu liczyć na dobrą rozrywkę podczas licznych wydarzeń historycznych, kulinarnych, sportowych i muzycznych.

Read more

TOUR SALON i Polska Organizacja Turystyczna rozwijają współprace. Do Poznania wraca uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT

TOUR SALON rozwija w nowych dziedzinach współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. W programie wydarzeń pojawią się nowe punkty. Ponadto w 2017 roku do Poznania wróci uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT – prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej.

Read more

Lubelskie Regionem Partnerskim targów TOUR SALON 2017

LUBELSKIE – smakuj życie! Region Partnerski targów TOUR SALON 2017 jest idealną przestrzenią do aktywnego wypoczynku, szczególnie polecana tym, którzy lubią nowe wyzwania i odkrywanie nieznanych miejsc, niezależnie od pory roku. Zróżnicowany krajobraz oraz przyrodnicze i kulturowe bogactwo regionu gwarantują wypoczynek bez nudy, tym bardziej, że naturalnym walorom towarzyszy stale rozbudowywana oferta produktów turystyki aktywnej – szlaki rowerowe, kajakowe, konne, szkółki jeździeckie, przystanie żeglarskie, stanice kajakowe, parki linowe czy wreszcie, cieszące się olbrzymim zainteresowaniem, rodzinne parki rozrywki. Małopolski Przełom Wisły, Podlaski Przełom Bugu, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, Polesie, Powiśle, Roztocze, Puszcza Solska, Lasy Janowskie – to znakomite tereny do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, konnej. Pomogą w tym znakowane szlaki i ścieżki

Read more
%d bloggers like this: