Odkrywamy Dubaj z Emirates

Multikulturowy, gościnny i oferujący szereg różnorodnych aktywności Dubaj, jedno z najsłynniejszych miast Bliskiego Wschodu, to idealne miejsce dla podróżników, niezależnie od tego, czy marzą o ekscytujących doświadczeniach, gorączce zakupów, cudownych plażach czy też lokalnych przysmakach. Nieważne, jaki jest powód odwiedzin w Dubaju – miasto jest znacznie bardziej przystępne, niż myśli większość Polaków. Emirates, dubajska linia lotnicza zebrała przydatne wskazówki, jak sprawić, by jej dom był jeszcze bardziej przystępny.

Read more

WizzAir uruchomił nowe połączenie lotnicze Warszawa-Bratyslawa

Linie lotnicze Wizz Air uruchomiły nowe połączenie lotnicze z Warszawy do Bratysławy. Rejsy lotniska Chopina w Warszawie do stolicy Słowacji będą odbywać się 4 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek i niedziela). Połączenie będzie realizowane przez cały rok samolotami Airbus A320, które mogą zabrać na pokład około 180 pasażerów.

Read more

BRATYSŁAWA – najważniejsze atrakcje

Atrakcyjnie położona nad Dunajem, co roku przyciąga liczne grupy zagranicznych turystów, którzy coraz chętniej wybierają to malownicze miasto jako cel swojej podróży. Historia Bratysławy jest długa i bardzo bogata. Od 1536 roku, kiedy Bratysława (Pressburg) została stolicą Królestwa Węgierskiego, nastąpił rozwój miasta i bogacenie się jego mieszkańców.

Read more

Odkrywamy Kantabrię. 6 powodów, dla których warto tam jechać.

Jeśli chcielibyście wyjść poza stereotypy i odkryć inną Hiszpanię, zdecydowanie polecam Kantabrię. Nie jest łatwo opisać ten region w kilku prostych słowach. Jego unikalność kryje się w różnorodności i pięknie tutejszych krajobrazów, od stromych szczytów górskich, po malownicze wybrzeże, urozmaicone urwistymi klifami, głębokimi ujściami, przestronnymi zatoczkami, długimi plażami.

Read more

GRECKKIE WAKACJE NA THASSOS

Niewielka grecka wyspa Thassos cieszy się coGRECKKIE WAKACJE NA THASSOSraz większą popularnością wśród polskich turystów. Jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek w kameralnych warunkach. Wyspa zachowała charakter typowej, greckiej wyspy. Nie jest nadmiernie skomercjalizowana i nie ma tu tłumów turystów jak np. na Krecie, Rodos czy Korfu.

Read more

Besenova – termalne serce Liptowa rozkwita i pięknieje

Park wodny Bešeňová zmienia swoje oblicze, rośnie i rozkwita. popularny liptowski kompleks termalny przechodzi wyraźną metamorfozę, która polega nie tylko na zmianie marki parku wodnego, lecz przede wszystkim kosztownych inwestycjach o łącznej wartości 7 mln EUR. W sezon letni Bešeňová wkroczy z nowościami takimi jak kryta strefa relaksu – atrium, odnowiona restauracja Bistro, unikalny Hotel Galeria Thermal dla wymagających klientów, bar wodny Cosmopolitan, codzienne ceremonie saunowe i bogaty program letnich imprez.

Read more
%d bloggers like this: