LEO Express, nowa linia autobusowa z Warszawy na Słowacje

Z wielką radością informujemy, że kolejowo-autobusowy przewoźnik LEO Express otwiera nową linię autobusową łączącą Polskę, Słowację i Węgry. Kursy wystartują we wtorek 29 sierpnia br. Ceny biletów rozpoczynają się od 19 PLN a można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.leoexpress.pl oraz biur podróży.

Długo wyczekiwane połączenie, obsługiwane komfortowymi autokarami, będzie kursowało na trasie Warszawa – Kielce – Kraków – Nowy Sącz –Stará Ľubovňa – Kežmarok – Poprad – Prešov – Košice – Miszkolc – Budapeszt.

Miejsce wyjazdu

Godz.

Miejsce wyjazdu

Godz.

Warszawa Centralna

19:20

Budapeszt

23:55

Warszawa Zachodnia

19:35

Košice

04:30

Kraków, MDA

00:15

Prešov

05:00

Stará Ľubovňa

03:10

Poprad

06:00

Kežmarok

03:45

Kežmarok

06:20

Poprad

04:05

Stará Ľubovňa

07:00

Prešov

05:05

Kraków, MDA

09:55

Košice

05:40

Warszawa Zachodnia

14:20

Budapeszt

09:35

Warszawa Centralna

14:35

Dzięki skomunikowaniom z innymi kursami LEO Express, na Słowację wygodnie dojadą również mieszkańcy Katowic, Łodzi, Torunia, Trójmiasta oraz Słupska.

Nowa linia autobusowa LEO Express bezpośrednio połączy Warszawę, Kraków oraz inne polskie miasta ze słowackimi  Tatrami! Taka możliwość transportu była bardzo wyczekiwana wśród miłośników Tatr. Dzięki nowej linii turyści czy narciarze dojadą w słowackie góry wreszcie bez pomocy własnego samochodu. Słowackie Tatry i wschodnia Słowacja to region, który ma turystycznie wiele do zaoferowania. Nowa trasa to nie tylko góry, ale również wody termalne, średniowieczne zamki czy malownicze słowackie miasteczka. Komfortowe autobusy LEO Express zapewnią wygodny i ekologiczny dojazd w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki promocji 1+1 gratis, jeszcze więcej osób będzie mogło wybrać się na atrakcyjne wakacje lub weekend w słowackie góry czy termy – zapewnia członek zarządu LEO Express Polska pan Peter Jančovič.

Przewoźnik LEO Express jest znany przede wszystkim ze swoich nowoczesnych pociągów, które kursują na trasach po Czechach i Słowacji. LEO Express rozwija także linie autobusowe oraz minibusowe, gdzie standard z pociągów przenosi na drogi.

Dlatego w autokarach LEO Express znajdziemy na przykład stewarda, wygodne fotele, toaletę, Wifi oraz gniazdka. Dodatkowo pasażerowie mają możliwość skorzystania z poczęstunku. Wyjątkowym elementem oferty jest dostępna w autokarach strefa Business class z największą ilością miejsc na nogi na rynku i z innymi udogodnieniami.

Od ponad roku LEO Express rozbudowuje również sieć minibusów TigerExpress, która oferuje dodatkowo 6 codziennych połączeń pomiędzy Polską i Słowacją – na trasach łączących Kraków, Orawę, Liptów, Poprad, Tatry, Bardejov i Košice, oraz najnowsze połączenie przez Orawę, Martin do Żiliny.

 

<

p class=”ox-6db4b4681d-MsoNormal”> 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: