W Bangkoku rozpoczeła się jubileuszowa edycja IT&CMA i CTW Asia-Pacific 2017

Jubileuszowa 25. edycja IT & CMA i 20. edycja CTW Asia-Pacific oficjalnie rozpoczęły się dzisiaj w stolicy Tajlandii, Bangkoku. Tegoroczne hasło brzmi “Gotowi na przyszłość”. Organizatorzy przygotowali wiele wydarzeń, konferencji, paneli dyskusyjnych, spotkań networkingowych, sesji szkoleniowych i prezentacji a także towarzyszących im imprez rozrywkowych, aby uczcić w nadzwyczajny sposób jubileuszowe edycje największych targów MICE i Corporate Travel w regionie Azji Południowo-Wschodniej.

Wiodąca impreza MICE i Corporate Travel dla Azji i Pacyfiku wzmocniła swoją pozycję w regionie. Organizatorzy spodziewają się blisko 2800 delegatów z ponad 100 firm, którzy wezmą udział w ponad 100 konferencjach, sesjach plenarnych oraz networkingowych.

Dla uczczenia rocznicy targów, przygotowano dwie podświetlane ściany ze zdjęciami, na których delegaci mogą zostawić gratulacje i życzenia oraz zobaczyć najważniejsze wydarzenia z historii IT&CMA i CTW Asia-Pacific, specjalne atrakcje na stoiskach targowych, wydarzenia rozrywkowe przygotowane przez największe pawilony wystawowe na całych targach. Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia imprezy jest spektakularna ceremonia otwarcia przewidziana na wieczór, która przypomina wszystkie szczególne chwile w Tajlandii.

Wyrażając uznanie, Pan Darren Ng, dyrektor zarządzający TTG Asia Media, stwierdziła: “Jesteśmy wdzięczni i zaszczyceni, że nasi delegaci są świadkami tego historycznego wydarzenia. Przebyliśmy długą drogę od momentu powstania IT & CMA w 1993 r.  i  CTW Asia – Pacific w 1998 r., Rozpoczynając tę ​​serię wydarzeń, zdaliśmy sobie sprawę, że rynek nie ma specjalizacji MICE oraz podróży korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku oraz wokół niego. Od tamtej pory rozwijaliśmy się razem z przemysłem w regionie, spełniając i rozwijając globalne standardy. Na bardzo konkurencyjnym rynku nasz rozwój w regionie był możliwy dzięki zaufaniu i zaangażowaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci”.

Delegaci również chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami podróżniczymi podczas IT i CMA i CTW w Asia-Pacific i dzięki temu wspierali to wydarzenie, wzmacniając przy tym wartość osiągniętą przez lata uczestnictwa. W wydarzeniach w 2017 r. weźmie udział ponad 800 wystawców, odbędzie się ponad 590 spotkań i sesji plenarnych dla firm, organizacji turystycznych stowarzyszenia, kupujących i mediów.

“Dzięki IT&CMA udało nam się stworzyć efektywną bazę MICE, poszerzając nasz zasięg i zainteresowanie wieloma rynkami w grupie ASEAN i poza nią.”- powiedział Shreyash Shah, Dyrektor ds. Sprzedaży, MICE & Leisure, Royal Cliff Hotels & Pattaya Exhibition and Convention Hall (PEACH). Kiedy IT&CMA była organizowana w PEACH, był to również wielki sukces z wieloma wspaniałymi wspomnieniami. Udało nam się pozyskać wielu klientów korporacyjnych oraz pokazać swoje obiekty światu podczas tej imprezy”.

IT&CMA w dalszym ciągu może poszczycić się największym zgromadzeniem biur podróży (CVB) i krajowych organizacji turystycznych (NTO), skupionych wokół regionu Azji i Pacyfiku nowych i powracających, takich jak Chiang Mai, Dubaj, Korea, Makao, Osaka, Penang, Perth, Filipiny , Tajwanie i Tajlandii. Również w tym roku obserwuje się silne wsparcie ze strony sieci hoteli oraz firm przewozowych, takich jak: Park Bangkok Marriott Marquis Queen, Dream Cruises & Star Cruises, Frasers Hospitality, Silvesta Cruises, Resorts World Sentosa i wielu innych.

IT & CMA i CTW Asia-Pacific od 14 lat mają duży wpływ na branżę MICE w Tajlandii i będą kontynuować  dalsze wzrosty w ramach współpracy z partnerem strategicznym strategicznym Thailand Convention and Exhibition Bureau (TCEB) na najbliższe trzy lata do roku 2020 .

Prezes TCEB, Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya, stwierdził: “W ciągu ostatniej dekady IT & CMA zwielokrotniało liczbę imprez MICE, odzwierciedlających zainteresowanie Tajlandią, tworząc możliwości dla lokalnych dostawców, zapewniając dostęp do naszych kampanii promocyjnych i stwarzając naszym gościom okazję do doświadczenia niezapomnianych wrażeń podczas Fam-tripów w Tajlandii. IT&CMA Asia-Pacifi odegrały kluczową rolę w pokazaniu naszego potencjału. ”

TCEB jest również sponsorem Opening Ceremony & Welcome Reception zatytułowanych “Still On My Mind”, która odbędzie się w Dusit Thani Bangkok wieczorem na zakończenie 1-ego dnia targów.

Bangkok, 26 września 2017 r. 

KS

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: