Nabór uczestników do IV edycji programu edukacyjnego IT dla administracji

Akademia Zarządzania IT Administracji Publicznej organizowana przez Fundację IT Leader Club Polska prowadzi nabór do IV edycji największego programu edukacyjnego IT dla administracji. Program ukończyło już blisko 400 urzędników z administracji centralnej i samorządowej.
Przemówienie prof. Janusza Zawiły-Niedźwieckiego
Akademii patronuje Politechnika Warszawska, Ministerstwo Cyfryzacji oraz PMI Poland Chapter.

 
Celem programu jest doskonalenie i kształtowanie nowej jakości liderów IT w sektorze publicznym poprzez podnoszenie ich kompetencji zawodowych. Biorąc udział w Akademii uczestnicy uaktualniają swoją wiedzę, poznają nowe koncepcje i trendy w zarządzaniu IT, a także otrzymują wsparcie w rozwiązywaniu praktycznych i codziennych problemów.
 
Udział w roli słuchacza jest całkowicie nieodpłatny w ramach realizacji misji społecznej Fundacji IT Leader Club Polska i kończy się otrzymaniem prestiżowego dyplomu sygnowanego przez dr hab. n.ekon. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.
 
IV edycja Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej która rusza w lutym 2018 roku będzie organizowana pod hasłem: “Government Digital Service (GDS): transformacja analogowej administracji do cyfrowej rzeczywistości nakierowanej na zadowolonego Obywatela”.

Debata z Panią Minister Anną Streżyńską
Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej ?

 
– Wyjątkowy program edukacyjny, który trwa nieprzerwanie od 3 lat, oparty jest na najnowszych trendach w zarządzaniu IT w administracji, stworzony z myślą tylko o sektorze publicznym i samorządowym;
 
– Otrzymanie prestiżowego dyplomu uznawanego przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Certyfikat CPE;
 
– Możliwość uzupełnienia edukacji po Akademii na studiach podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej dla administracji publicznej na preferencyjnych warunkach;
 
– Zajęcia prowadzone są przez cenionych praktyków wnoszących doświadczenia przedsiębiorstw z zakresu zarządzania IT na grunt sektora publicznego. Ponadto wysoko wykwalifikowani trenerzy zapewnią wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie;
 
– Starannie dobrani partnerzy merytoryczni Akademii, będący liderami w swoich sektorach, zapewniają prelegentów z bogatym praktycznym doświadczeniem zawodowym.
 
Strona WWW Akademii: https://www.akademiait.edu.pl.
Rejestracja na Akademię: https://www.akademiait.edu.pl/rejestracja.html.
 
KONTAKT:
e-mail: biuro@akademiait.edu.pl

 
Źródło informacji: Fundacja IT Leader Club Polska
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: