Air China – tranzyt bezwizowy przez 144 godziny w regionie Pekin-Tiencin-Hebei

 

Na niedawnej konferencji prasowej rada miasta Pekin ogłosiła, że od 28 grudnia 2017 r. sześć punktów przyjazdu w regionie Pekin-Tiencin-Hebei, włączywszy Międzynarodowe Lotnisko Stołeczne w Pekinie, Międzynarodowe Lotnisko Tiencin Binhai i Międzynarodowe Lotnisko Shijiazhuang zezwoli na tranzyt bezwizowy przez 144 godziny dla gości zagranicznych z 53 krajów, w tym Austrii, którzy posiadają ważne bilety na łączące loty do innego kraju lub regionu.

Nowe zasady znacznie przyczynią się do nasilenia ruchu turystycznego i rozwoju branży lotniczej w regionie Pekin-Tiencin-Hebei. Linie lotnicze Air China Limited (zwane dalej Air China) będą ułatwiać nowy ruch bezwizowy. Biorąc pod uwagę potrzeby pasażerów w lotach łączących, linie Air China polepszą produkty i usługi w celu dalszej poprawy jakości działań i zapewnienia pasażerom jak największej wygody po dotarciu do Pekinu.
 

Linie Air China mają do dyspozycji rozbudowaną sieć tras, co idealnie sprawdza się w przypadku pasażerów przekraczających granice w Pekinie

 
Obecnie linie Air China obsługują ponad 420 tras, z czego 101 międzynarodowych i 16 regionalnych. Linie zapewniają połączenia do 185 miast w 40 krajach i regionach na sześciu kontynentach. Każdego tygodnia nasi pasażerowie mają do dyspozycji 1,66 miliona foteli w 8500 lotach. Ponadto sieć linii Air China obejmuje 1330 miejsc docelowych w 192 krajach przez członkostwo w organizacji Star Alliance. Nasza rozbudowana sieć jest odpowiedzią na potrzeby większości zagranicznych podróżnych. Tranzyt bezwizowy przez 144 godziny na lotniskach w Pekinie, Tiencinie i Shijiazhuang ułatwi turystykę do krajów trzecich.
 

Linie Air China zwiększą przepustowość węzła transportowego w Pekinie i optymalizują płynne tranzyty dla pasażerów objętych ruchem bezwizowym

 
Wprowadzenie tranzytu bezwizowego przez 144 godziny zwiększy także liczbę pasażerów napływowych w regionie Pekin-Tiencin-Hebei. Linie Air China wykorzystają zmiany do wprowadzenia poprawek w czasie rzeczywistym w obłożeniu tras na podstawie zapotrzebowania tranzytowego oraz zapewnią pasażerom płynne tranzyty w Pekinie. Dlatego też pasażerowie z całego świata będą mogli bezproblemowo, bezwizowo dostać się do Pekinu. Ponadto linie Air China wprowadzą także na rynek specjalne produkty turystyczne w odpowiedzi na zapotrzebowanie pasażerów przy współpracy z lokalnymi biurami turystycznymi z Pekinu oraz dodadzą do oferty powiązane produkty, zachęcające podróżnych do odkrycia piękna Chin. Wszystkie usługi nie będą miały sobie równych pod względem satysfakcji pasażerów.
 

Współpraca Komitetu Turystyki Pekinu, organizacji Star Alliance i lotniska stołecznego zapewni pasażerom jeszcze większą wygodę

 
Na początku roku 2017 linie lotnicze Air China, Komitet Turystyki Pekinu i firma Capital Airport Company Limited podpisały umowę w sprawie współpracy strategicznej w zakresie wspólnej promocji na rynkach turystyki napływowej. Celem współpracy było publikowanie regularnych komunikatów i przygotowanie do wprowadzenia tranzytu bezwizowego przez 144 godziny. Linie Air China ponownie połączyły siły z organizacją Star Alliance i Międzynarodowym Lotniskiem Stołecznym w Pekinie w ramach porozumienia „pod jednym dachem” podpisanego w grudniu 2017 r. Trzy strony wyraziły chęć bliskiej współpracy w celu podniesienia standardu na Międzynarodowym Lotnisku Stołecznym w Pekinie, tym samym czyniąc z niego wysokiej klasy port lotniczy przez wprowadzenie wyraźnych zmian w obsłudze. Pasażerowie będą mogli podróżować w większej wygodzie dzięki łączonym usługom lotniskowym, zoptymalizowanym procedurom transferowym oraz lepszym usługom dla członków organizacji.
 

Lista państw objętych tranzytem bezwizowym przez 144 godziny w regionie Pekin-Tiencin-Hebei (łącznie 53 kraje)

 
Austria, Belgia, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia, Cypr, Bułgaria, Rumunia, Ukraina, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia, Albania, Monako, Białoruś, Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Meksyk, Argentyna, Chile, Australia, Nowa Zelandia, Korea Południowa, Japonia, Singapur, Brunei, ZEA i Katar.
 


Air China
Linie Air China są jedynym narodowym przewoźnikiem w Chinach i należą do organizacji Star Alliance.
 
Pod koniec grudnia 2017 r. (sezon zimowy i wiosenny) linie lotnicze Air China (w tym linie Shenzhen Airlines, Macau Airlines, Dalian Airlines, Inner Mongolia Airlines, Beijing Airlines i Air China Cargo) dysponowały łącznie 590 samolotami Boeing i Airbus. Liczba tras pasażerskich sięgnęła 420, obejmując 101 tras międzynarodowych, 16 tras regionalnych, 303 trasy krajowe oraz 40 krajów lub regionów docelowych i 185 miast, z czego 66 za granicą, 3 w innych regionach i 116 w kraju. Każdego tygodnia nasi pasażerowie mają do dyspozycji 1,66 miliona foteli w 8500 lotach.
 
Z węzła w Pekinie pasażerowie mogą szybko i łatwo dotrzeć aż na 1330 lotnisk w 192 krajach za pomocą globalnej sieci tras linii Air China wspieranej przez organizację Star Alliance.
 
Powstały w 1994 roku program PhoenixMiles jest pierwszym programem lojalnościowym w Azji obejmującym kilka linii lotniczych.
 
Linie Air China z zaangażowaniem pracują nad zapewnianiem pasażerom bezpiecznej, dobrej i wygodnej obsługi będącej źródłem inspiracji. Po wielu latach wytężonych wysiłków wartość marki nieustannie wzrasta. W 2016 roku linie lotnicze Air China zdobyły miejsce na liście 500 najbardziej wartościowych marek na świecie, a wartość marki wyceniono na 115,689 miliardów juanów. Jest to jedyna linia lotnicza wybrana przez organizację CAAC.
 
Więcej na temat linii można dowiedzieć się na oficjalnej stronie internetowej Air China pod adresem www.airchina.com lub dzwoniąc na infolinię Air China pod numer 95583.
 
Źródło: Air China

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: