Guangzhou – 123 targi kantońskie odkreślają rolę inteligentnej produkcji i produktów smart

123 chińskie targi importu i eksportu, zwane targami kantońskimi, odbędą się w dniach 15 kwietnia do 5 maja w Guangzhou. W ramach trzech faz na targach, które obejmują przestrzeń 1,2 miliona m2 powierzchni wystawowej, pojawi się ponad 25 000 wystawców i 60 466 stanowisk.
„Bardzo cieszymy się z najnowszego dodatku do targów – skomentował Alan Liu, zastępca dyrektora generalnego biura spraw zagranicznych na targach kantońskich. – Targi kantońskie od dawna odgrywają kluczową rolę w promocji międzynarodowego handlu oraz podnoszenia jakości produktów i zwiększania ogólnej wydajności. Jesteśmy pionierami w zakresie innowacyjnych produktów w wielu branżach i będziemy pełnić rolę platformy wspierającej handel międzynarodowy także w trakcie targów tej wiosny” – dodał zastępca dyrektora.
Harmonogram wystawienniczy w trakcie targów kantońskich:

– faza 1 (15 do 19 kwietnia): elektronika i domowe urządzenia elektryczne, oświetlenie, pojazdy i części zamienne, urządzenia, sprzęt i narzędzia, materiały budowlane, produkty chemiczne, zasoby energetyczne, pawilon międzynarodowy;
– faza 2 (23 do 27 kwietnia): dobra konsumenckie, podarunki i dekoracje do domu;
– faza 3 (1 do 5 maja): tekstylia i odzież, obuwie, materiały biurowe, etui i torby, leki, urządzenia medyczne i produkty zdrowotne, żywność, pawilon międzynarodowy.
Podkreślenie roli inteligentnej produkcji
W strefach elektroniki i domowych urządzeń elektrycznych zaprezentują się międzynarodowe marki, które kładą nacisk na domy smart i inteligentną produkcję. Poza największymi chińskimi markami, w tym Haier i Ecovacs w tej strefie swoje produkty przedstawią najważniejsze przedsiębiorstwa międzynarodowe, w tym Simfer z Turcji, NUC z Korei Południowej, a towarzyszyć im będą firmy z innych krajów objętych Inicjatywą Pasa i Drogi.

Produkty do domów smart będą kluczowymi punktami wystaw liderów rynkowych:

– linia produktów do domów smart firmy Gree;
– telewizor ze sztuczną inteligencją i lodówka CHiQ firmy Changhong.
Jeżeli chodzi o sprzęt, największe na świecie przedsiębiorstwa, w tym Caterpillar z USA, Kapro z Izraela i Tsurumi z Japonii zaprezentują swoje najnowsze produkty.
Druga i trzecia faza wystawy podkreśli ogólny wpływ technologii cyfrowych na wiele branż, a także zaprezentuje ulepszone możliwości zakupowe w strefie wystaw żywności.
O targach kantońskich
Chińskie Targi Importu i Eksportu, znane także jako targi kantońskie, odbywają się dwa razy do roku w Guangzhou: jesienią i na wiosnę. Powstałe w 1957 r. targi są najbardziej kompleksową wystawą z najdłuższymi tradycjami, największą liczbą, skalą i jakością produktów, a także z największym zróżnicowaniem wśród krajów pochodzenia wystawców. Targi cieszą się najwyższym poziomem obrotu w Chinach.
GUANGZHOU, Chiny, 19 marca 2018 r.
Źródło: Canton Fair
PR Newswire
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: