Qatar Airways zapowiedział 16 nowych kierunków podróży

Dyrektor zarządzający Qatar Airways Group, pan Akbar Al Baker, ogłosił dynamiczne plany rozwoju linii lotniczych i 16 nowych połączeń na lata 2018-2019 – na konferencji prasowej ITB w Berlinie.

Qatar Airways będzie pierwszym przewoźnikiem w Zatoce Perskiej, który rozpocznie bezpośrednią obsługę Luksemburga. Inne ekscytujące nowe destynacje, które zostaną uruchomione przez linie lotnicze to Londyn Gatwick, Wielka Brytania; Cardiff, Wielka Brytania; Lizbona, Portugalia; Tallinn, Estonia; Valletta, Malta; Cebu i Davao, Filipiny; Langkawi, Malezja; Da Nang, Wietnam; Bodrum, Antalya i Hatay, Turcja; Mykonos i Thessaloniki, Grecja; i Málaga, Hiszpania.

 

Ponadto loty w Warszawie, Hanoi, Ho Chi Minh City, Pradze i Kijowie wzrosną do podwójnej dziennej częstotliwości, a do Madrytu, Barcelony i Malediwów wzrosną do trzech razy dziennie.

Qatar Airways Group Chief Executive, H.E. Pan Akbar Al Baker powiedział: “Qatar Airways jest ogromnie podekscytowane, że ogłasza dalszą ekspansję ze znaczną liczbą nowych destynacji, które zostaną dodane do naszej rozległej globalnej sieci w 2018 i 2019 roku. Jest to bezpośrednie odzwierciedlenie naszego zaangażowania w łączenie podróżnych wszystkie zakątki świata w sposób dla nich znaczący i wygodny. Jesteśmy zdecydowani kontynuować naszą ambitną strategię rozwoju, aby móc zapewnić naszym pasażerom jak największy wybór i zabrać ich w dowolne miejsce na świecie, do którego chcą się udać. ” /KS/

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: