Nieoczywiste lokalizacje przyciągają inwestorów. W czym tkwi ich potencjał?

 

Gdzie szukać miejsca idealnego do rozwoju biznesu? Czy podążać utartą ścieżką, czy przyjrzeć się bliżej rynkom dotychczas mniej popularnym wśród inwestorów? Takie pytania zadają sobie stratedzy odpowiedzialni za działalność operacyjną korporacji między innymi z sektora outsourcingu usług i procesów biznesowych.

 

17 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre odbędzie się konferencja z udziałem władz Olsztyna adresowana do przedsiębiorstw poszukujących atrakcyjnych miejsc do inwestowania. Organizatorami wydarzenia pt. “Czas na Warmię i Mazury. Czas na Olsztyn” są Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Urząd Miasta Olsztyna.
 
Wśród grona prelegentów pojawią się między innymi managerowie korporacji, które wiele lat temu rozpoczęły z powodzeniem budowę oddziałów na rynku olsztyńskim. Są to przedstawiciele firm: Citi Handlowy oraz Transcom Worldwide. Opowiedzą oni o rozwoju swoich przedsiębiorstw, o tym, jak wdrożyli nowe rozwiązania na rynek olsztyński i czym to zaowocowało. Uczestnicy konferencji dowiedzą się także, jak zmieniał się i jak będzie wyglądał za kilka lat sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Temu zagadnieniu przyjrzy się bowiem Paweł Panczyj, członek Zarządu Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Podczas konferencji wystąpią także: prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz, przedstawiciel spółki INOPA z prezentacją dotyczącą wielofunkcyjnego projektu Centaurus, a także reprezentant firmy Randstad, który przybliży uczestnikom wydarzenia tematykę employer brandingu.

Po części oficjalnej przewidziany jest lunch networkingowy, podczas którego uczestnicy konferencji będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami administracji samorządowej odpowiedzialnej za inwestycje w regionie, prezydentem Olsztyna oraz prelegentami.
 
Na udziale w konferencji najbardziej skorzystają decydenci i doradcy odpowiedzialni za rozwój biznesu z obszaru usług outsourcingowych oraz przedstawiciele firm z otoczenia tego sektora, szczególnie managerowie HR, dyrektorzy operacyjni.
Rezerwacja odbywa się przez stronę Evenea: https://czasnaolsztyn.evenea.pl
Zapisy na konferencję trwają do 12 kwietnia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.
 
 
Źródło informacji: Urząd Miasta Olsztyna
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: