ITE HCMC – zaproszenie na Międzynarodowe Targi Expo, Ho Chi Minh City

ITE HCMC – Redakcja Kobieta w Świecie wraz z organizatorami ITE HCMC, zapraszają profesjonalistów branży spotkań na Międzynarodowe Targi Expo, Ho Chi Minh City (ITE HCMC).  ITE HCMC są to największe i najbardziej ugruntowane roczne międzynarodowe targi turystyczne w subregionie Mekong.

Workoszop odbędzie się w dniach 6 – 8 września w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym w Ho Chi Minh (Wietnam).

 

Impreza obejmującym usługi i produkty na rynku zarówno przychodzącym, jak i wychodzącym. Podczas tegorocznej już 14 edycji pod jednym dachem spotykają się dziesiątki tysięcy kupujących, wystawców i gości, poszukujących nowych kontaktów biznesowych.

W tętniącym życiem mieście Wietnamu, Ho Chi Minh uczestnicy będą mieli możliwość dotarcia do nowych rynków zbytu oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Już w tej chwili, tysiące firm turystycznych potwierdziło swój udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITE HCMC 2018 w Wietnamie.

Kobieta w Świecie jest oficjalnym patronatem medialnym wydarzenia i tworzy własną grupę hosted buyers. Wszyscy, którzy spełniają warunki, chcą wziąć udział w ITE HCMC i wyjechać z nami do Bangkoku proszeni są o rejestraję za pomocą poniższego formularza:

HOSTED BUYERS REGISTRATION FORM

Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem: redakcja@kobietawswiecie.pl

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: