IT&CMA i CTW Asia-Pacific – zaproszenie do Bangkoku

Kobieta w Świecie wraz z organizatorami IT&CMA i CTW Asia-Pacific, zapraszają profesjonalistów branży turystycznej do udziału w programie hosted buyers. Jest to  jedyne na świecie wspólne spotkanie MICE i partnerów Corporate Travel. Workshop odbędzie się w dniach 18 – 20 września 2018 r. w Bangkoku. 

 

Wydarzenia te oferują swoim uczestnikom niespotykaną platformę do prowadzenia działalności gospodarczej, uczenia się i tworzenia sieci kontaktów. W ubiegłym roku IT&CMA obchodziło swoją 25 jubileuszową edycję wydania, a CTW Asia – Pacific 20. Organizatorem targów  jest TTG Event. Iwent odbędzie się w Bangkok Convention Centre at CentralWorld w Bangoku.

Kto może zgłosić swój udział w IT&CMA i CTW Asia – Pacific?

Ta wyjątkowa inicjatywa skierowana jest do meeting plannerów oraz organizatorów incentive, zainteresowanych rynkiem azjatyckim, działających w sektorze turystki biznesowej. Uczestniczyć w niej mogą:

 • Kupujący MICE (łącznie z klientami Luxury Travel)
 • Biura podróży prowadzący turystykę wyjazdową
 • Organizatorzy wyjazdów motywacyjnych
 • Stowarzyszenia międzynarodowe
 • Profesjonalni organizatorzy konferencji
 • Biura podróży obsługujące wyjazdy motywacyjne
 • Biura podróży oferujące podróże luksusowe
   
  Program hosted buyers 

  Uczestnicy programu hosted buyers mają zapewnione pokrycie kosztów przelotu do i z Bangkoku oraz zakwaterowanie na miejscu. Udział w programie to także m.in.: 

  – prawo do uczestnictwa we wszystkich oficjalnych eventach odbywających się w trakcie targów, 
  – bezpłatny transport z lotniska do hotelu, na targi oraz eventy odbywające się w ramach targów, 
  – spotkania biznesowe na miejscu, 
  – udział w wycieczkach po mieście (bezpłatnie),
  – udział w tourach odbywających się po targach (na specjalnych warunkach)

  Po procesie weryfikacyjny, akceptacji  profilu Uczestnika i podpisania z nim umowy,  zobowiązany jest do wpłaty 300 USA na konto Organizatora.  Samo zgłoszenie kandydatury, nie jest dla stron zobowiązujące. 

Korzyści z udziału w IT&CMA i CTW Asia – Pacific

Dzięki spotkaniom B2B, każdy uczestnik będzie miał możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z wystawcami z całego świata, oraz będzie mógł wziąć udział w licznych panelach szkoleniowych. Będzie to także znakomita okazja do wymiany doświadczeń oraz omówienia aktualnych problemów, jak też możliwości i trendów w sektorze turystyki biznesowej.

Kobieta w Świecie jest oficjalnym patronatem medialnym wydarzenia i tworzy własną grupę hosted buyers. Wszyscy, którzy spełniają warunki, chcą wziąć udział w IT&CMA i CTW Asia i wyjechać z nami do Bangkoku proszeni są o rejestrację za pomocą formularza:  MICE Buyer Online Application

 

Dodatkowe pytania  prosimy kierować na adres: redakcja@kobietawswiecie.pl

Liczba miejsc jest ograniczona,  dlatego prosimy nie zwlekać z rejestracją. 


Krótka relacja z wycieczki przed IT&CMA 2017. Więcej znajdziecie na naszej stronie www oraz na fanpage: Kobieta w Świecie
 
 
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: