Amerykańska Firma PARAMETER otwiera w Polsce przedstawicielstwo

Celem spółki będzie dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla szybko rozwijającego się przemysłu farmaceutycznego w Europie Wschodniej.

Firma Parameter Generation & Control rozwija swoje kanały marketingowe i dystrybucyjne zakładając filię, której działalność będzie obejmować obszar Europy Wschodniej. Główna siedziba firmy będzie zlokalizowana w Warszawie.

Przedstawicielstwo w Polsce
będzie obsługiwało  klientów z Europy Wschodniej 

Spółka działająca pod nazwą Parameter EU Sp. z o.o. będzie odpowiedzialna za marketing, sprzedaż i dystrybucję komór klimatycznych firmy Parameter Generation & Control zapewniających kontrolę temperatury i wilgotności. Obsługiwać będzie klientów w kilku krajach Europy Wschodniej obejmujących Polskę, Czechy, Słowację i Litwę.

Prezes Zarządu firmy Parameter, Clay Hile, poinformował, że decyzja o założeniu przedstawicielstwa w Polsce została podjęta w związku z szybko rozwijającym się przemysłem farmaceutycznym w tym regionie.

Prezes Hile przekonuje, że “w Europie Wschodniej daje się zauważyć bardzo szybki rozwój przemysłu farmaceutycznego. W branży tej, w wielu kluczowych procesach, powszechnie stosowane są komory klimatyczne, w tym w procesach wymagających przechowywania w stabilnych warunkach środowiskowych oraz obejmujących składanie wniosków o rejestrację. Koszty działalności w Europie Wschodniej są zazwyczaj niższe w porównaniu z Europą Zachodnią i Stanami Zjednoczonymi, co sprawia, że region ten jawi się jako bardzo atrakcyjny dla ogólnoświatowych firm farmaceutycznych ukierunkowanych na ciągły rozwój”.

Prezes Hile dodaje, że oferta firmy Parameter może być interesująca również dla firm produkujących opakowania, wyroby włókiennicze oraz wyroby wykonane z drewna.

Dobrze rozwinięta ogólnoświatowa sieć dystybucji
w Europie Zachodniej, Azji, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie

Stanowisko regionalnego kierownika w firmie Parameter EU Sp. z o.o. obejmuje Hubert Wyszomirski, natomiast dyrektorem generalnym będzie Ala’a Haris.

Firma Parameter Generation & Control jest uznanym producentem nowoczesnych i innowacyjnych produktów umożliwiających przechowywanie w stabilnych warunkach. Firma posiada dobrze rozwiniętą ogólnoświatową sieć dystrybutorów obsługujących klientów w Europie Zachodniej, Azji, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie. Aby znaleźć najbliższego przedstawiciela firmy odwiedź stronę: http://humiditycontrol.com/about/parameter-eu/.

Komory i pomieszczenia klimatyczne firmy Parameter są znane ze swej niezawodności, zapewniając bardzo precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności bez konieczności stosowania pieców, iniektorów parowych oraz wody o wysokiej czystości – i zużywających przy tym o połowę mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Nasze produkty skutecznie chronią Biblię Gutenberga i Przemowę Getysburską w Bibliotece Kongresu w Waszyngtonie.

Firma Parameter posiada kompetentnych przedstawicieli, których wysokie zaangażowanie jest czynnikiem pozwalającym utrzymać wysoką niezawodność produktów firmy przez cały okres ich użytkowania. Odwiedź stronę www.humiditycontrol.com.

Źródło: Parameter Generation & Control,

BLACK MOUNTAIN, North Carolina, 9 Sierpnia 2017 /PRNewswire

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: