NOWE POŁĄCZENIE LOTNICZE Z WARSZAWY NA LOTNISKO POPRAD-TATRY

JUTRO 15 GRUDNIA br. STARTUJE REGULARNE POŁĄCZENIE LOTNICZE Z WARSZAWY NA LOTNISKO POPRAD-TATRY.
Bezpośrednie połączenia lotnicze ze stolicy Polski do Popradu, których realizatorem są łotewskie linie lotniczebt_com_logo_gr, mają zachęcić wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo i cenowo atrakcyjnie dotrzeć do słowackich Tatr.
Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 dwa razy w tygodniu (każdy wtorek oraz we czwartek w dniach 7 i 14 stycznia 2016 r.).

image008

Dzień z/do Godzina

wylotu

Godzina

przylotu

Wtorek
Czwartek 07.01. i 14.01.2016
Warszawa / Lotnisko Chopina/

Poprad – Tatry

16:10 17:15
Wtorek
Czwartek 07.01. i 14.01.2016
Poprad – Tatry
Warszawa / Lotnisko Chopina/
18:10 19:15

Czas przelotu z Warszawy do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Wraz ze słowackimi właścicielami wyciągów, hoteli, pensjonatów i termalnych parków wodnych przygotowaliśmy dla pasażerów atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe, które oprócz zakwaterowania, wyżywienia, skipasów i transferów obejmują zniżki na wypożyczanie sprzętu narciarskiego, do aquaparków, restauracji itd. Zimowe pakiety pobytowe można zarezerwować poprzez strony internetowe: www.regiontatry.sk,  www.vt.sk lub za pośrednictwem słowackich i polskich biur podróży SLOVAKIA SKI TRAVEL www.skitravel.sk oraz BP FATRA www.fatra.pl.

Slowacja, Tatrzanska Lomnica
Slowacja, Tatrzanska Lomnica

CENY BILETÓW LOTNICZYCH W JEDNĄ STRONĘ KSZTAŁTUJĄ SIĘ OD 150 PLN. W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane /6 i więcej osobowe/ są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany /do 20 kg/.  

NARTY I SNOWBOARDY LECĄ – GRATIS !!! Bilety lotnicze mogą pasażerowie nabyć poprzez stronę internetowąwww.airbaltic.com lub przez Generalnego Agenta airBaltic w Polsce firmę INTAIR – www.intair.pl /grupy zorganizowane/.

Lotnisko POPRAD-TATRY znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami /Jasna – Chopok/. Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut a do Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach około 45 minut.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: