Tajlandia przygotowuje się na przyjęcie rekordowej liczby uczestników IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific

Za niespełna miesiąc w Tajlandii rozpocznie  się jubileuszowa 25 edycja targów IT&CM Asia  i CTW Asia-Pacyfic.  Jest to jedyne na świecie wydarzenie, podczas którego spotykają się partnerzy MICE i Corporate Travel.

Seminaria prowadzoe przez
światowej sławy specjalistów z branży MICE 

Podczas trzydniowego cyklu spotkań zostaną poruszone zagadnienia dotyczące wszystkich segmentów branży MICE. Będzie to również wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania potencjalnych kontraktów czy wymiany doświadczeń.

W panelach szkoleniowych oraz warsztatach udział weźmie wielu światowej sławy prelegentów specjalizujących się w branży MICE i Corporaye Travel. Dzięki temu uczestnicy wzbogacą swoją wiedzę oraz poznają dobre praktyki w kreowaniu współczesnych i skutecznych metod pozyskiwania klientów, czy też zapoznają się z najnowszymi, jakże dynamicznie zmieniajacymi się trednami. Przewidziano też szereg imprez towarzysżacych podczas których nie zabraknie wielu niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

System digitalowy
ułatwiający zarządzanie kontaktami biznesowymi

Jak co roku organizatorzy zadbają nie tylko o jakość prowadzonych wykładów, seminariów, ale również o skuteczność w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, poprzez między innymi udostępnienie uczestnikom wydarzenia systemu digitalego, platformę do umawiania i koordynowania kontaktów biznesowych. 

Wśród wystawców znajdą się  przedstawiciele branży spotkań z Tajlandii, Singapuru, Chin, Japonii, Filipin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Koreii, Bhutanu, Chin, Japonii i inych. IT&CMA pozostaje wyjątkową pozycją jako jedyne globalne centrum z największymi prezentacjami wystawowymi oferentów MICE Azji i Pacyfiku.

Procurement-Survey-Final

Szacowany obrót wartości
to 241,4 mln USD

W badaniu przeprowadzonym przez IT & CM Asia dotyczącym zamówień wygenerowanych podczas IT & CMA 2016, aż 70% nabywców dokonało zakupów już w ciągu pierwszych 6 miesięcy od imprezy, a spodziewano się, że firmy te złożą zamówienia w ciągu najbliższych 12 miesięcy. 

Szacowany obrót wartości 241,4 miliona dolarów amerykańskich (209 milionów Euro), jaki dokonał się podczas targów IT i CMA 2016, dobitnie świadczy o zgromadzeniu wykwalifikowanych i doświadczonych przedstawicieli biznesu na tym rynku. Pozyskiwane produkty i usługi obejmowały między innymi: doradztwo w zakresie zakwaterowania, konferencji i spotkań, usługi transportowe, wyjazdy motywacyjne i usługi związane z prezentacją podczas targów.

Gigantyczny potencjał 

Podczas zbliżającej się tegorocznej edycji  targów, organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszych wyników. Na podstawie dotychczasowych zgłoszeń, już zaobserwowano gigantyczny wzrost zainteresowania wśród wystawców z dużym potencjałem biznesowym. IT&CM Asia i CTW Asia – Pacific odbędą się w dniach 26 – 28 września w Bangkoku. 

 


 Redakcja Kobieta w Świecie wraz z organizatorami Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia,  zapraszają Profesjonalistów z branży spotkań do udziału w  tym wydarzeniu. Ogranizatorzy pokywają koszty dojazu, transferów, pobytu w hotelu.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza akredytacyjnego: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcma_buyer.asp?code=kobietawswiecie

Po akredytacji otrzymają Państwo szczegółowe informacje związane z udziałem w tym wydarzeniu. Dodatkowe pytania można też wysłyać na adres e-mail: info@kobietawswiecie.pl

Tł., oprac. oraz zdjęcie w nagłówku, Dorota Kozioł Komarnicka

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: