Avis z nagrodą World Travel Award dla najlepszej wypożyczalni aut na świecie

Avis, wiodąca marka wynajmu samochodów, drugi raz z rzędu otrzymała tytuł najlepszej wypożyczalni aut na świecie. Wyróżnienie przyznano podczas gali World Travel Awards 2019, która odbyła się w stolicy Omanu, Maskacie. Nagroda nie jest pierwszym, tegorocznym wyróżnieniem dla Avis. W czerwcu Avis Polska otrzymało World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce 2019”.

Finałowa gala była kulminacją 26. edycji World Travel Awards Grand Tour 2019. Zwycięzcy sześciu regionalnych ceremonii ubiegali się o tytuł najlepszych marek z branży turystycznej na świecie w swoich kategoriach.

Tegoroczna edycja World Travel Awards to 26. odsłona prestiżowego, międzynarodowego konkursu branży turystycznej. Nagrody są przyznawane na podstawie głosów oddanych zarówno przez ekspertów branżowych, jak i konsumentów z całego świata. Wyróżnienie podkreśla dbałość marki o najwyższą jakość świadczonych usług.

Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł najlepszej wypożyczalni samochodów na świecie. Nagroda podkreśla naszą dbałość o dostarczanie możliwie najlepszego produktu i usług naszym klientom. Jesteśmy dumni, że zapewniamy rozwiązania najwyższej jakości. Stale wdrażamy kolejne innowacje, rozwijamy i implementujemy nowe technologie w celu poprawy doświadczeń klientów związanych z usługą wynajmu samochodów, czyniąc ją bardziej mobilną, połączoną z siecią (connected cars), sprawną i dostępną na żądanie – stwierdził Keith Rankin, prezes Avis Budget Group na region międzynarodowy.

Nagroda ta jest również świadectwem wysokiego profesjonalizmu pracowników 5500 punktów wynajmu Avis na całym świecie, którzy zapewniają obsługę klienta najwyższej jakości. Jako wiodący dostawca usług mobilności osób, polegamy na kompetencjach i profesjonalizmie naszych pracowników. Wyróżnienie stanowi ukoronowanie ich ciężkiej pracy i dbałości o jakość – zaznaczył Keith Rankin.

fot. Pixabay

You May Also Like

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: