Bal Charytatywny “Budzimy Mariusza”

Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Balu Ostatkowym “Budzimy Mariusza”, który odbędzie się 6.02.2016 r., o godzinie 20:00 w Klubie Osiedlowym “Bródno Podgrodzie”, przy ulicy Krasnobrodzkiej 11 w Warszawie.

Organizatorami imprezy są “Pan Pychotka – Catering” oraz firma Blue Eye – Tomasz Sawicki- Łuczak.

Cena biletu to 80 zł za osobę. W tej cenie zapewniamy przystawki, posiłki ciepłe, napoje, oprawę muzyczną oraz wspaniałą atmosferę i możliwość wsparcia szczytnego celu.

Podczas imprezy będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację Mariusza Wachowicza, dziennikarza Polskiej Agencji Prasowej, który kilka miesięcy temu miał poważny wypadek i pozostaje w śpiączce.

Bal połączony będzie z aukcją, z której całkowity dochód zostanie przekazany na konto Stowarzyszenia “To Ma Sens”, które opiekuje się Mariuszem.

W walkę o powrót do zdrowia Mariusza Wachowicza – dziennikarza, pasjonata historii, miłośnika dobrej kuchni i przyjaciela zaangażowanych jest wiele osób i instytucji. Gwiazdy, takie jak Irena Santor i Krystyna Prońko, wspaniała aktorka Ewa Błaszczyk, założycielka Fundacji “A kogo?”, zgodziły się na występ w charytatywnym koncercie na rzecz Mariusza. Polska Agencja Prasowa, której pracownikiem jest Mariusz oraz warszawscy samorządowcy, organizują szereg wydarzeń, podczas których zbierają pieniądze na jego leczenie. W pomoc angażuje się także wiele innych ludzi, firm oraz instytucji. Dzięki nim możemy wspomóc finansowanie rehabilitacji, która ma na celu przywrócenie sprawności Mariuszowi.

Przyłączcie się do pomocy Mariuszowi!

charytatywny_nbsp_0602-1Serdecznie prosimy o wsparcie w postaci wpłat na konto Stowarzyszenia “To Ma Sens” numer: 19 1090 2851 0000 0001 2977 5390 (tytuł: Mariusz Wachowicz) lub przekazanie rzeczy, które będą mogły zostać zlicytowane podczas aukcji.

Zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem “To Ma Sens” (http://www.tomasens.org.pl ) oraz odwiedzenia strony na Facebooku “Budzimy Mariusza” (https://www.facebook.com/budzimymariusza).

Każda, nawet najmniejsza pomoc jest istotna dla Mariusza. Przyłącz się do walki o Jego lepsze jutro.

My organizujemy bal, a Ty jak możesz pomóc?

Pragniemy zapewnić, że powyższe informacje są zgodne z prawdą.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami balu charytatywnego, którymi są:

– Pan Pychotka Catering, adres: ul. Żuromińska 9, 03-341 Warszawa,

– Firma Blue Eye Tomasz Sawicki Łuczak, ul. Żuromińska 9, Warszawa, tel. 535 226 522.

KONTAKT:

Stowarzyszenie “To Ma Sens”

ul. Konduktorska 4 lok 2

00-775 Warszawa

http://www.tomasens.org.pl

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

Z wyrazami szacunku

Rodzice, przyjaciele i koledzy z pracy Mariusza Wachowicza

Źródło informacji: Organizatorzy Balu Charytatywnego

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: