Bangkok Airways Inauguruje bezpośrednie loty między Chiang Mai i Krabi

Bangkok Airways Public Company Limited pod kierownictwem pana Tortrakula Smakula, regionalnego dyrektora ds. Sprzedaży powitał grupę mediów i biur podróży, którzy zainaugurowali lot Chiang Mai – Krabi.

Serwis Chiang Mai – Krabi uważany jest za jedeną ze strategicznych częsci Bangkok Airways w zakresie rozbudowy sieci. Połączenie między Chiang Mai i tą piękną plażą ułatwi turystom podróż do Krabi bez tranzytu w Bangkoku. Poza tym pomaga także w promocji turystyki między regionami.

Usługa Chiang Mai – Krabi (w jedną stronę) rozpocznie ofertą trzech lotów na tydzień (niedziela, wtorek i czwartek) w dniach 31 marca – 29 kwietnia i zostanie dostosowana do codziennego lotu od 30 kwietnia 2019 r. Linia lotnicza wykorzysta 144-miejscowy samolot Airbus A319 do obsługi tej trasy. Lot wychodzący PG246 odleci z międzynarodowego lotniska w Chiang Mai o 12.00 i przyleci na międzynarodowe lotnisko Krabi o 13.55.

W przypadku rezerwacji pasażerowie mogą skontaktować się z całodobowym centrum obsługi telefonicznej Bangkok Airways pod adresem 1771 lub wejść na stronę www.bangkokair.com

You May Also Like

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: