Zacznij zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce i na świecie na TOUR SALONIE 2017!

 

Poczuj się jak na wakacjach i przeżyj niezapomnianą przygodę! Zacznij zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce i na świecie na TOUR SALONIE 2017!

Niesamowite, nieodkryte dotąd zakątki czekają na uczestników targów turystycznych! Na targach znajdziemy właśnie takie urokliwe miejsca. Kto wie, może uda Ci się wygrać wycieczkę w jedno z nich? Szczęśliwy los może uśmiechnąć się nie raz, ponieważ wielu wystawców organizuje zabawy i konkursy z nagrodami.

Dla tych, co kochają podróże, z pewnością zainteresują ich książki, które specjalnie podczas trzydniowego święta podróżników będą w niższych cenach! Jeśli szukacie tradycyjnych przewodników i map? To proste! Wystarczy odwiedzić stoiska, a na pewno znajdziemy, to czego pragniemy i skorzystamy z nich podczas najbliższego wyjazdu na weekend czy wakacjach! Jeśli preferujesz zwiedzanie wykorzystując nowoczesne technologie, w Strefa NEW TECH – NEW TRAVEL odkryjesz coś idealnie dla siebie.

Już w domu, przy herbacie, w swoim ulubionym miejscu zaczytywać się będziesz opowieściami z gazet podróżniczych, które dostaniesz na TOUR SALONIE, a będą to: „Podróże”, „Kontynenty”, Travel Poland oraz magazyn „Świat, Podróże, Kultura”! W telefonie obejrzysz selfie z podróżnikami, których spotkałeś w Strefie Kontynentów, na Scenie Kultury czy podczas Festiwalu Podróżniczego „Śladami Marzeń” i w dodatku zobaczysz jak wielu znajomych polubiło Twoje posty z TOUR SALONU! Poczuj powiew lata w środku zimy!

KUP BILET DO ŚWIATA PODRÓŻY

Więcej informacji: tour-salon.pl

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: