Brunei Darussalam gospodarzem ATF 2020

Brunei Darussalam przygotowuje się do Tourism Forum 2020 (ATF).  ATF 2020 odbędzie się pod hasłem “ASEAN: Together Towards A Next Generation of Travel”. Informacja ta została oficjalnie ogłoszona podczas odbywającego się w Ha Long City Spotkania Ministrów Turystyki ASEAN. 

Impreza odbywa się corocznie w 10 krajach Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN): Brunei, Kambodży, Indonezji, Laosu, Malezji, Myanmaru, Filipin, Singapuru, Tajlandii, Wietnamu. 

ATF 2020 odbędzie się w dniach od 12 do 16 stycznia 2020 r.  Jednocześnie w dniach 14 – 16 stycznia odbędą się corocznie organizowane targi turystyczne TRAVEX.  A następnie w Post ATF Tours w dniach 17-18 stycznia 2020 r. ATF 2020 przewiduje przyjęcie 1600 delegatów obejmujących ministrów i urzędników, wystawców, kupujących i media.

Oficjalne spotkania odbędą się w The Empire Hotel & Country Club, a ATF –  TRAVEX w Brunei Darussalam International Exhibition Exhibition and Conference (BRIDEX) Center w Jerudong.

ATF 2019 odbyło się w dniach od 14 do 18 stycznia b.r. w Ha Long Bay City.

Brunei Darussalam

Położone na północ od Borneo Brunei jest jednym z najbogatszych krajów na świecie, a jednocześnie jednym z najmniejszych. Brunei położone jest  w Azji Południowo-Wschodniej, na północnym wybrzeżu wyspy Borneo. Brunei graniczy z Malezją. Ma dostęp do Morza Południowochińskiego.

Brunei – meczet Omar ‘Ali Saifuddien, Pixabay

Tętniąca życiem stolica Bandar Seri Begawan jest odpowiedzialna za produkcję mebli, tekstyliów, rękodzieła i drewna – kluczowych ekonomicznych sił napędowych bogactwa kraju.  Tropikalny klimat, obfite bujne lasów i piękne plaże i zabytkowa architektura przyciągają licznych turystów.

Jednym z najbardziej rozpoznawanych zabytków Brunei jet meczet Omar ‘Ali Saifuddien. Jest to mieszanka piękna architektury i duchowej atmosfery. Usytuowany na własnej lagunie meczet ze złotymi kopułami wydaje się unosić na wodzie. 

Dorota Kozioł Komarnicka, Ha Long Bay – Wietnam

Naszą relację z ATF 2019 Vietnam, możecie przeczytać tutaj: Wietnam W Centrum Uwagi Za Sprawą ATF 2019

Poniżej krótka relacja filmowa z ATF 2019:

 

 

 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: