Camboia Travel Mart “CTM” otwiera się na nowych partnerów z całego świata

Po ubiegłorocznym sukcesie Camboia Travel Mart (CTM) otwiera się na nowych parterów z całego świata. Impreza odbyła się w dniach 11-13 października w mieście Phnom Penh, stolicy Kambodży. W tegorocznym wydaniu CTM zaprezentowały się kambodżańskie hotele, touroperatorzy, biura podróży i linie lotnicze, a także organizacje turystyczne z całego kraju, które omawiały najnowsze osiągnięcia branży turystycznej w Kambodży. 

Camboia Travel Mart “CTM”

Zeszłoroczne wydanie Camboia Travel Mart otrzymało wiele pozytywnych opinii i cieszyło się ogromnym zainteresowanie, dzięki czemu Camboia Travel Mart 2019 zostało zorganizowane na większą skalę i z większą różnorodnością – powitano 150 nowych nabywców i media z całego świata.  CTM skierowane jest do odbiorców turystyki biznesowej. 

Celem Camboia Travel Mart jest promocja Kambodży i regionalnych potencjałów turystycznych na całym świecie poprzez poprawę relacji handlowych w sektorze turystyki z międzynarodowymi firmami, a także więcej wycieczek do Kambodży tak, aby utrzymać wzrost turystów w celu w celu osiągnięcia prognozowanych 7 milionów międzynarodowych turystów w roku 2020.

Phnom Penh Capital, to serce kraju, które wypełnione jest sztuką, kulturą i handlem. Impreza odbyła się w Centrum k0ngresowo -wystawienniczym Diamond Island, przy pełnym wsparciu Ministerstwa Turystyki Królestwa Kambodży. 

W ramach imprezy uczestnicy wydarzenia, mieli możliwość uczestniczenia w Pre i Post-Show Tourach Pre- and Post-Show prezentujących wyjątkowe miejsca w Phnom Penh Capital a także kraju. 

Cambodia Travel Mart “CTM” jest zainicjowany, wspierany i organizowany przez Ministerstwo Turystyki we współpracy z firmą Slickbooth Events & Public Relations Company oraz  TTG Asia, która jest międzynarodowym organizatorem profesjonalnych wydarzeń, mającym bogate doświadczenie w wydarzeniach turystycznych na całym świecie.

Ponadto “CTM” wspierany jest przez wszystkie lokalne stowarzyszenia turystyczne, w tym  Cambodia Tourism Federation, Cambodia Association of Travel Agents, Cambodia Hotel Association, Cambodia Restaurant Association and Pacific Asia Travel Association. Kobieta w Świecie miała przyjemność być jedynym i pierwszym partnerem medialnym Cambodia Travel Mart “CTM” z Polski. 

Bądźcie z nami na bieżąco, a już wkrótce otrzymacie informacje o Cambodia Travel Mart “CTM” 2019 oraz innych ciekawych wydarzeniach  MICE na świecie. 

Dorota Kozioł Komarnicka 

 

 

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: