Camboia Travel Mart “CTM” otwiera się na nowych partnerów z całego świata

Po ubiegłorocznym sukcesie Camboia Travel Mart (CTM) otwiera się na nowych parterów z całego świata. Impreza odbyła się w dniach 11-13 października w mieście Phnom Penh, stolicy Kambodży. W tegorocznym wydaniu CTM zaprezentowały się kambodżańskie hotele, touroperatorzy, biura podróży i linie lotnicze, a także organizacje turystyczne z całego kraju, które omawiały najnowsze osiągnięcia branży turystycznej w Kambodży. 

Camboia Travel Mart “CTM”

Zeszłoroczne wydanie Camboia Travel Mart otrzymało wiele pozytywnych opinii i cieszyło się ogromnym zainteresowanie, dzięki czemu Camboia Travel Mart 2019 zostało zorganizowane na większą skalę i z większą różnorodnością – powitano 150 nowych nabywców i media z całego świata.  CTM skierowane jest do odbiorców turystyki biznesowej. 

Celem Camboia Travel Mart jest promocja Kambodży i regionalnych potencjałów turystycznych na całym świecie poprzez poprawę relacji handlowych w sektorze turystyki z międzynarodowymi firmami, a także więcej wycieczek do Kambodży tak, aby utrzymać wzrost turystów w celu w celu osiągnięcia prognozowanych 7 milionów międzynarodowych turystów w roku 2020.

Phnom Penh Capital, to serce kraju, które wypełnione jest sztuką, kulturą i handlem. Impreza odbyła się w Centrum k0ngresowo -wystawienniczym Diamond Island, przy pełnym wsparciu Ministerstwa Turystyki Królestwa Kambodży. 

W ramach imprezy uczestnicy wydarzenia, mieli możliwość uczestniczenia w Pre i Post-Show Tourach Pre- and Post-Show prezentujących wyjątkowe miejsca w Phnom Penh Capital a także kraju. 

Cambodia Travel Mart “CTM” jest zainicjowany, wspierany i organizowany przez Ministerstwo Turystyki we współpracy z firmą Slickbooth Events & Public Relations Company oraz  TTG Asia, która jest międzynarodowym organizatorem profesjonalnych wydarzeń, mającym bogate doświadczenie w wydarzeniach turystycznych na całym świecie.

Ponadto “CTM” wspierany jest przez wszystkie lokalne stowarzyszenia turystyczne, w tym  Cambodia Tourism Federation, Cambodia Association of Travel Agents, Cambodia Hotel Association, Cambodia Restaurant Association and Pacific Asia Travel Association. Kobieta w Świecie miała przyjemność być jedynym i pierwszym partnerem medialnym Cambodia Travel Mart “CTM” z Polski. 

Bądźcie z nami na bieżąco, a już wkrótce otrzymacie informacje o Cambodia Travel Mart “CTM” 2019 oraz innych ciekawych wydarzeniach  MICE na świecie. 

Dorota Kozioł Komarnicka 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: