Chiński przewoźnik Juneyao Airlines publikuje dynamiczny projekt floty samolotów Boeing 787

Chiński przewoźnik Juneyao Airlines Co. Ltd. (Juneyao Airlines) ma otrzymać pierwszy model Boeing 787-9 Dreamliner już we wrześniu tego roku. Tym samym linie będą pierwszym chińskim przewoźnikiem prywatnym w posiadaniu szeroko kadłubowego samolotu długodystansowego. Niedawno linie Juneyao Airlines opublikowały dynamiczny plan na flotę modeli 787.

Pierwszy samolot Boeing 787 linii Juneyao Airlines będzie przyozdobiony kolorowym wzorem czepiącym inspirację z chiński peonii. Peonia to narodowy kwiat Chin, który symbolizuje grację i elegancję i oddaje markę i wizję chińskiej linii lotniczej w zakresie własnego rozwoju w przyszłości. Nowy wzór ma odzwierciedlać nadzieję i oczekiwania linii w zakresie pokojowych, potężnych i prosperujących Chin. Samolot dołączy do ozdobionej kolorami Juneyao Airlines floty modeli Airbus A320, które zostały przygotowane do niedawnych obchodów 10. rocznicy powstania przewoźnika i podkreśliły przełom w historii firmy od tej pory obsługującej loty na pokładach tak samolotów Boeing, jak i Airbus. Linie będą nadal wykorzystywać czerwoną barwę, która jest symbolem Chin i obietnicy na przyszłość. Kolorem objęto samoloty serii A320/1, a teraz zostaną nim pokryte także modele Boeing 787, niosąc obietnicę w świat. Ponadto wzór chińskiej wstęgi, który wyprzedził inne propozycje w otwartym konkursie trafi także na kadłuby samolotów Boeing 787. W ten sposób linie Juneyao Airlines chcą zademonstrować swoje wsparcie w stosunku do kierunku obranego przez Chiny i podkreślić własny wkład w Inicjatywę Jednego Pasa, Jednej Drogi.

The “Chinese Ribbon” livery for Juneyao’s Boeing 787. (PRNewsfoto/Juneyao Airlines)

Linie Juneyao Airlines są pionierem także pod względem projektu i układu na pokładzie modelu Boeing 787. Klasę biznes wyposażono w całkowicie rozkładane fotele Thompson Vantage XL, z których każdy ma 42 cale przestrzeni, a ułożone są w konfiguracji 1-2-1. Klasa ekonomiczna wyposażona będzie w zagłówki w dziewięciu ustawieniach marki Recaro CL3710 oraz fotele z ciepłymi światłami, systemy rozrywki pokładowej z 12-calowymi ekranami w HD, osobne interfejsy USB i inne opcje gwarantujące relaks pasażerom w trakcie lotu.

Zgodnie z terminarzem dostaw opublikowanym przez linie i producenta samolotów pierwszy model Boeing 787-9 linii Juneyao trafi na linię montażową firmy Boeing dnia 8 sierpnia, a we wrześniu zostanie pomalowany i poddany lotom testowym. Ostateczne przekazanie samolotu odbędzie się pod koniec września lub na początku października. Linie spodziewają się trzech pomalowanych modeli 787 do końca tego roku kalendarzowego. Na początku samoloty będą obsługiwać wybrane trasy krajowe, a następnie zostaną przekazane pierwszej grupie długodystansowych, międzykontynentalnych lotów linii.

Linie Juneyao Airlines, spółka podległa Shanghai Juneyao (Group) Co. Ltd. to jedne z pierwszych linii lotniczych, które powstały w wyniku szybkiego rozwoju chińskiej branży lotniczej po rozpoczęciu reformy i otwarcia Chin. Spółka Shanghai Juneyao (Group) objęła pozycję przywódczą w branży przez rozwój obsługi lotów czarterowych. W 2006 roku spółka Shanghai Juneyao (Group) po raz pierwszy weszła na rynek usług lotniczych po pomyślnym zakończeniu dziewiczego lotu linii Juneyao Airlines. W połowie 2018 r. linie Juneyao Airlines obsługują 68 samolotów A320 z pojedynczym korytarzem. W zeszłym roku linie złożyły zamówienie na 10 modeli samolotów Boeing 787 Dreamliner w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rozwijającej się sieci międzynarodowej. Linie Juneyao Airlines z oddaniem pracują nad zapewnieniem najlepszych w swojej klasie usług lotniczych przez obsługę klientów na najwyższym poziomie i przekazywanie filozofii szczęścia, pomyślności i chińskiej kultury większemu gronu pasażerów.

 

Źródło i fzdjęcia: Juneyao Airlines

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: