“I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady

Dnia 12 grudnia odbyły się  przedpremierowe pokazy fantastycznej  komedii romantycznej  “I tak cię kocham” w ramach projektu “Kino na Obcasach”, które odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino w 20 miastach w Polsce.
Zoe Kazan as “Emily” and Kumail Najiani as “Kumail” in THE BIG SICK. Photo by Sarah Shatz.
“I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady

“I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady, było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskich kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje.
 
Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
 
Na ekranie, znany z serialu “Dolina Krzemowa”, Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan (“Słowo na M”), która jako nowe ucieleśnienie‚ dziewczyny z sąsiedztwa stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili: słynny komik – Ray Romano (serial “Wszyscy kochają Raymonda”) i laureatka Oscara za “Fortepian” – Holly Hunter.
 

 
Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się następujących kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Łódź, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Multikino Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.
“I tak cię kocham” od 5 stycznia w polskich kinach. 

Źródło informacjiGutek Film
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: