Darmowy podręcznik dla trzecioklasistów

 

Darmowy podręcznik dla trzecioklasistów – ruszają konsultacje społeczne!(komunikat)

– MEN informuje:
Na Państwa uwagi i opinie czekamy do 9 lutego!
Już są! Pierwsze części darmowego podręcznika dla trzecioklasistów „Nasza szkoła”. Każdy chętny może je zobaczyć i ocenić na stronie www.naszaszkola.men.gov.pl
Jakie książki ujrzały światło dzienne? Są to dwie części pierwszej odsłony podręcznika do edukacji zintegrowanej oraz pierwsza część podręcznika do matematyki.
A co w nich znajdziemy? Wraz z „Naszą szkołą” uczniowie m.in. zwiedzą wszystkie kontynenty, poznają „Legendę o chlebie” i otrzymają odpowiedź na pytanie „Dlaczego mózg jest ważny?”. Na matematyce poznają plany, jednostki i czas. Podziałają na liczbach, popracują nad figurami.
Autorkami podręczników do edukacji zintegrowanej w trzeciej klasie są Maria Lorek i Monika Zatorska. Książkę do matematyki przygotowała Agata Ludwa we współpracy z Marią Lorek.
Podobnie jak w przypadku darmowych podręczników dla klas pierwszych i drugich, także i teraz czekamy i liczymy na Państwa opinie.
Aby je nam przekazać, wystarczy wypełnić prosty FORMULARZ.
Konsultacje społeczne potrwają do 9 lutego!
Uczniowie trzecich klas szkół podstawowych z darmowego podręcznika „Nasza szkoła” będą korzystać od 1 września 2016 r. Już teraz z zapewnionych i przygotowanych przez MEN książek uczą się uczniowie klas pierwszych i drugich.
Źródło informacji: PAP, MEN

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: