Emirates wznawiają loty na Seszele, tym samym poszerzają swoją letnią ofertę w regionie Oceanu Indyjskiego

Emirates ogłosiły wznowienie operacji pasażerskich na Seszele od 1 sierpnia, kiedy to kraj planuje otworzyć się na zagranicznych turystów.

Linie lotnicze zaoferują podróżnym dogodne połączenie do popularnego kierunku wakacyjnego, jakim jest region Oceanu Indyjskiego. Loty na Seszele odbywać się będą 5 razy w tygodniu Boeingiem 777-300ER.

By sprostać wymaganiom klientów, Emirates, począwszy od 4 sierpnia, zwiększają częstotliwość lotów na Malediwy z 5 na 6 rejsów w tygodniu.

Elastyczność i pewność: Latem otwierają się granice kolejnych państw, dlatego Emirates rewidują swoją politykę rezerwacji i oferują klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży.  Klienci Emirates, których podróż została zakłócona przez Covid-19 z uwagi na ograniczenia związane z lotem czy przemieszczaniem się, mogą zmienić datę wylotu zatrzymując bilet i wykorzystując go w ciągu 24 miesięcy, poprosić o voucher lub zwrot poniesionych kosztów przez formularz online na stronie Emirates lub za pośrednictwem biur podróży.

Emirates aktualnie latają do ponad 60 kierunków. Dzięki dogodnym przesiadkom w Dubaju oferują podróżującym bezpieczne połączenia między Amerykami, Europą, Afryką, Środkowym Wschodem, Azją i Pacyfikiem,.

Dubaj jest otwarty: Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Przyjęcie nowych protokołów podróży lotniczych zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie. Więcej informacji na temat wymogów dot. wjazdu dla turystów znajduje się na stronie: www.emirates.com/flytoDubai.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:  www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: Podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków dostępna pod adresem www.emirates.com/wherewefly.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: