Międzynarodowa Branża Turystyczna Spotka się podczas 14 edycji ITE HCMC w Wietnamie

ITE HCMC  – największe i najbardziej ugruntowane roczne międzynarodowe targi turystyczne w subregionie Mekong powracają, a dziesiątki tysięcy kupujących, wystawców i gości pod jednym dachem będą rozwijać nowe kontakty biznesowe. 

Gdzie i kiedy?

Międzynarodowe Targi Expo, Ho Chi Minh City (ITE HCMC) z dużym wsparciem ze strony wielu organizacji, firm i społeczeństwa z dumą powracają w tym roku w dniach 6-8 września. Odbywają się one w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym w Sajgonie, Wydarzenie to jest największym i najbardziej ugruntowanym corocznym międzynarodowym wydarzeniem handlowym w podregionie Mekong, oferującym usługi i produkty zarówno dla rynków przychodzących, jak i wychodzących.

 

Powracający wystawcy

Tegoroczna edycja szczyci się długą listą powracających wystawców, w tym Ben Thanh Tourist; Departament Turystyki Danang; Departament Hue Turystyki; Departament Turystyki Quang Nam; Fidi Tour; Korea Tourism Organization (KTO); Ministerstwo Informacji, Kultury i Turystyki, Lao PDR; Ministerstwo Turystyki Kambodża; Ministerstwo Turystyki Republiki Indonezji; Muong Thanh Hospitality Group; Turystyka w Birmie; Penang Global Tourism; Turystyka w Filipinach; Prince Hotele Tajlandia; Saigon Tourist; Tajwańska turystyka; Władze Tajlandii Turystyka; TravelTek Australia; Vietravel i wiele innych.

Dzięki zróżnicowanym programom dostosowanym do potrzeb wszystkich uczestników, impreza daje graczom z branży i wiodącym markom możliwość zaprezentowania swoich najnowszych produktów i usług turystycznych; źródło dla wysokiej jakości agentów i dystrybutorów; i rozszerzyć działalność na Wietnam i podregion Mekongu. Uczestnicy będą mieli również wiele okazji do budowania kontaktów, budowania nowych relacji i odkrywania nowych potencjalnych klientów.

Trove Of Networking Opportunities

Od czasu inauguracyji targów w 2005 r. międzynarodowi i regionalni sprzedawcy, kupcy, specjaliści ds. handlu i partnerzy medialni spotykają się w tym miejscu, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży turystycznej poprzez kompleksowe seminaria, a także szereg możliwości biznesowych i społecznych.  Podczas trzydniowego wydarzenia tegoroczni profesjonaliści z branży turystycznej mogą spodziewać się działań i możliwości nawiązywania kontaktów, takich jak:

  • ceremonie wielkiego otwarcia i uroczystej kolacji
  • ekskluzywnych spotkań kupujących i sprzedających
  • wstępnych spotkań online
  • seminariów na temat kluczowych rynków turystycznych i innych tematów związanych z turystyką.

International Hosted Buyers & Hosted Media Program

W tym roku Międzynarodowy Program Hosted Buyers -długotrwała i prominentna funkcja ITE HCMC, zaprosi na targi około 300 międzynarodowych nabywców. Będą mogli organizować spotkania ze sprzedawcami online, prowadzić spotkania z kupującymi i sprzedającymi oraz uczestniczyć w różnych funkcjach sieciowych.

Wszyscy hostowani kupujący, od firm turystycznych, korporacyjnych, MICE, luksusowych i turystycznych, są starannie wyselekcjonowani i zatwierdzeni przez Komitet Doradczy składający się z profesjonalistów z branży turystycznej.

Ponadto hostowani kupujący, a także około 30 międzynarodowych hostowanych przedstawicieli mediów z ważnych podróży, stylu życia, turystyki i platform transmisyjnych, będą również korzystać z starannie przygotowanych wycieczek przed i po pokazie, aby cieszyć się tym co najlepsze w Wietnamie.

Świetne oferty dla użytkowników publicznych

Ostatni dzień imprezy, 8 września, będzie dniem otwartym dla publiczności jako Dzień Wesołych Świąt, a odwiedzający będą oczarowani różnorodnymi atrakcyjnymi pakietami podróżniczymi, występami i grami.

 

Wietnam – szybko rozwijający się cel podróży

Piękny i ekscytujący Wietnam nadal jest jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów do odwiedzenia, z ponad 2,86 miliona zagranicznych gości lądujących na jego brzegach w pierwszych dwóch miesiącach 2018 roku, co stanowi wzrost o 29,7 procent w tym samym okresie ubiegłego roku – według statystyk wydany przez Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki.

Światowa Organizacja Turystyki ONZ opublikowała również w czerwcu raport oceniający wzrost turystyki w Wietnamie na siódmym miejscu na świecie; był to jedyny cel w Azji Południowo-Wschodniej, który znalazł się w pierwszej dziesiątce.

Kobieta w Świecie jest patronem medialnym tego wydarzenia. Dołącz do nas i zarejestruj się już dziś: https://kobietawswiecie.pl/the-14th-edition-of-ite-hcmc-is-back/

Tekst, Dorota Kozioł Komarnicka 

Foto, ITE HCMC 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: