Hilton ma nową nieruchomość w sercu londyńskiej dzielnicy biznesowej

Curio Collection by Hilton

otwiera się w biznesowej dzielnicy Londynu

 

Otwarcie Lincoln Plaza London, najnowszego dodatku do Curio Collection by Hilton, nawiązuje do eleganckiej architektury Canary Wharf, czerpiąc inspirację z bogatego dziedzictwa przemysłowego tego obszaru. Globalny portfel ponad 60 luksusowych hoteli i kurortów, Curio Collection by Hilton, słynie z indywidualności i przyciąga podróżników szukających lokalnych odkryć.

 

Londyn, Canary Wharf fot. Steve Bidmead

Goście mogą odwiedzić eklektyczne butiki i korzystać z rozmaitych atrakcji w całym hotelu, w tym pobliskiego Westfield Stratford City, jednego z największych ośrodków rekreacyjnych i sklepów w Europie. Idealnie usytuowany dla podróżników, którzy chcą zwiedzić miasto, hotel Lincoln Plaza London znajduje się w niewielkiej odległości od takich słynnych atrakcji, jak Tower of London, Big Ben, London Eye, Pałac Buckingham i The O2. Hotel przyczynia się do szybkiego wzrostu Hiltona w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, co doprowadziło do stworzenia prawie 25 000 nowych miejsc pracy tylko ubiegłym roku.

 

Hotel szczyci się wyjątkową różnorodnością lokali gastronomicznych, w tym panią Todiwala’s Kitchen, pan-indyjską restauracją znanego szefa kuchni Cyrusa Todiwali OBE DL. Alternatywą dla koncepcji Food Store jest nowoczesna restauracja, bar i sklep spożywczy, w której goście i mieszkańcy mogą się zrelaksować, zjeść posiłek i zaopatrzyć się w żywność. Wreszcie, Jack Speak to ekscytujący koktajl bar i taras, gdzie goście mogą wybierać z szerokiego wyboru rumu i ginu w scenerii, która jest zabawnym akcentem na XIX-wieczny brytyjski oficer marynarki wojennej. Odkryty taras będzie otwarty przez cały rok z ogrzewaniem zewnętrznym i parasolami, dzięki czemu Goście mogą delektować się posiłkami i napojami na świeżym powietrzu, podziwiając widok na Londyn.

 

Lincoln Plaza London jest częścią Hilton Honors, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego dla 15 odrębnych marek hotelowych Hilton.

opracowanie: Katarzyna Kozioł

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: