IMEX America w Las Vegas oficjalnie rozpoczęte

Targi IMEX America 10 października rozpoczęły się w Las Vegas (USA). Jest to  już 4. edycja tej imprezy, która jak co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy spodziewają się 3200-u wystawców ze 130 krajów, oraz wielu odwiedzających. Odbędzie się ponad 180 sesji edukacyjnych i konferencji branżowe.

IMEX America skierowana jest do wszystkich, którzy chcą nawiązać współpracę z partnerami specjalizującymi się w obsłudze turystyki biznesowej nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale praktycznie w całej Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej. Nie zabraknie tam również wystawców z wielu innych części świata. Targi są dobrą okazją do zareklamowania swojej oferty i przyciągnięcia turystów biznesowych z USA do poszczególnych destynacji. Jak zapewniają organizatorzy tegoroczna edycja targów jest po raz kolejny większa (tym razem o 13 proc.) od poprzedniej odsłony – pojawią się na niej nowe firmy, ponadto część z obecnych do tej pory wystawców zwiększyła powierzchnię swoich stoisk. Ma to pozwolić na efektywniejsze prowadzenie rozmów biznesowych oraz nawiązywanie nowych kontaktów.
W wydarzeniu bierze udział ponad 2,6 tys. kupców z ponad 40 krajów na całym świecie. IMEX America odbywa się w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Sands Expo w Las Vegas. Impreza potrwa do 12 października br. /KS/

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: