DIWALI FESTIWAL – Indyjski Festiwal Światła w Warszawie

Diwali to najważniejsze święto w indyjskim kalendarzu. Jest obchodzone ku czci światła – symbolu zwycięstwa dobra nad złem. Hindusi celebrują to wydarzenie, dekorując swoje miasta setkami lampionów, które zamieniają Indie w bajeczną krainę. Święto to trwa pięć dni i jest okazją do spotkania w gronie rodzinnym, gdzie w dobrym tonie jest obdarowanie bliskich słodyczami. Celebracji tej niezwykłej uroczystości towarzyszą liczne imprezy kulturalne oraz występy artystyczne. W wolnym tłumaczeniu słowo Diwali oznacza rząd lamp. Owe lampy pozwalają Hindusom na przywitanie szczęścia w swoich domach, co przynosi im zadowolenie i dostatek na cały najbliższy rok.
 jpgmhocpfnmcfggp
Nasz festiwal łączy w sobie wiele atrakcji, m.in.: wystawę fotograficzną, występy taneczne, pokaz jogi, spotkanie z filozofią ajurwedyjską, pokaz filmowy, sztukę malowania henną oraz przepowiednie astrologiczne. Mamy nadzieję, że tak różnorodne atrakcje, w połączeniu z degustacją kuchni indyjskiej, przypadną do gustu naszym gościom. Całość imprezy wzbogaci kiermasz towarów i usług prosto z Indii, w tym m.in.: herbat i ziół indyjskich, ubrań, szali, toreb, mebli indyjskich, szkół jogi i tańca indyjskiego, biżuterii, kosmetyków ajurwedyjskich. Jesteśmy przekonani, że bogactwo atrakcji pozwoli Państwu na poczucie namiastki indyjskiego, pozytywnego podejścia do życia i biznesu.
Kiermasz Festiwalu Diwali to doskonała okazja dla producentów,
dystrybutorów i sprzedawców towarów i usług pochodzących z Indii.
Branże:
– Kuchnia indyjska
– Herbaty i przyprawy indyjskie
– Ubrania, szale, torebki
– Kosmetyki ajurwedyjskie
– Biżuteria
– Wyposażenie wnętrz
– Meble indyjskie
– Rękodzieło artystycznie
– Upominki
– Szkoły tańca indyjskiego
– Szkoły jogi
W czasie festiwalu przewidziane spotkania i konferencja, mające na celu  pogłębienie wiedzy w zakresie współpracy gospodarczej z Indiami oraz analiza szans związanych z aktywnością polskich przedsiębiorstw na rynku indyjskim.

Organizator wydarzenia:
KALATA MEDIA SP. Z O.O.
ul. 1go Maja 17b, Płochocin
05-860 Płochocin

Dział Marketingu:
tel. 881 007 055

E-mail: biuro@diwalifestiwal.pl

Strona internetowa  wydarzenia: http://diwalifestiwal.pl/
KOBIETAWSWIECIE.PL, objęła to wydarzenie  Patronatem Medialnym.
Gorąco zapraszamy!
diwali-lamp-725502_1280

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: