INTERSPORT sponsorem narodowym i oficjalnym sklepem sportowym UEFA EURO U21 Polska 2017!

Po raz pierwszy w Polsce! Aż 12 drużyn rozegra łącznie 21 meczy w 6 miastach w Polsce! Od wczoraj znamy rywali reprezentacji Polski w Mistrzostwach UEFA EURO U21 Polska 2017, które odbędą się w Polsce w dniach 16-30 czerwca 2017 roku.

Sieć INTERSPORT jest oficjalnym sponsorem narodowym oraz sprzedawcą oficjalnych produktów z logo Mistrzostw UEFA EURO U21 Poland 2017. Pierwsze koszulki, czapki, szaliki i piłki z logo Mistrzostw będą dostępne w sklepach stacjonarnych INTERSPORT w miastach-gospodarzy oraz w sklepie internetowym już z początkiem czerwca 2017 roku.

Sieć INTERSPORT otrzymała również prawo do sprzedaży licencjonowanych produktów na 6 stadionach: w Bydgoszczy, w Gdyni, w Kielcach, w Krakowie, w Lublinie i Tychach podczas rozgrywek, które odbędą się w Polsce od 16 czerwca 2017 roku.

“W przyszłym roku mamy okazję być partnerem kolejnej międzynarodowej imprezy sportowej, która odbędzie się w Polsce z udziałem polskiej drużyny. Piłka nożna to nasz sport narodowy, zatem impreza z pewnością przyciągnie wielu kibiców. Przygotowujemy w salonach specjalne strefy dla kibiców i będziemy jako jedyni prowadzić sprzedaż na stadionach” – mówi Artur Mikołajko, prezes zarządu INTERSPORT Polska S.A.

INTERSPORT Polska S.A.

Sieć INTERSPORT Polska jest w Polsce liderem wśród sieci sklepów sportowych cieszącym się największym uznaniem i zaufaniem klientów. Została uznana za najlepszą sieć wśród sklepów sportowych – według Daymakerindex 2016, czyli niezależnego badania poziomu obsługi klienta przeprowadzonego wśród 152 sieci handlowych, zaś flagowy warszawski sklep INTERSPORT ARKADIA zdobył II miejsce w 9. edycji Retail Marketing Awards, czyli konkursu na najlepsze sklepy w Polsce. Sieć INTERSPORT jest laureatem rankingów konsumenckich, w których otrzymała tytuły “Gwiazda Jakości Obsługi 2016” oraz “Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

KONTAKT:

Iwona Książek – kierownik Działu Komunikacji i RI

tel. (012) 44 48 104

tel. kom. +48 600 401 271

e-mail: iwona.ksiazek@intersport.pl

www.inwestor.intersport.pl

Źródło informacji: INTERSPORT

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: