Ischgl ponownie zwycięża w ogólnoeuropejskiej ankiecie Top of apres-ski 2016!

Austriackie Ischgl ponownie stanęło na podium jako najlepszy ośrodek narciarski apres-ski w Alpach! Taki jest wynik obszernej, międzynarodowej ankiety przeprowadzonej wśród klientów SnowTrex. Ponad 3200 fanów sportów zimowych z 10 krajów brało w niej udział i po raz czwarty z kolei uznało za najlepszą miejscowość apres-ski austriackie Ischgl, znane również jako “alpejska Ibiza”.

Wyniki ankiety łącznie:

Miejscowość Ocena w %

Ischgl 21,5

Sölden 11,6

Mayrhofen 9,1

Livigno 8,8

Val Thorens 8,3

Dla ponad połowy ankietowanych (58 %) oferta apres-ski jest ważnym kryterium przy wyborze ośrodka narciarskiego. Europejscy miłośnicy sportów zimowych korzystają z oferty apres-ski średnio przez trzy wieczory. Niekwestionowanym zwycięzcą są Holendrzy, którzy podczas 7-dniowego pobytu bawią się do białego rana nawet przez cztery wieczory.

Wynik dla Polski:

Miejscowość Ocena w %

Livigno 27,3

Ischgl 13

Les Deux Alpes 11,6

Sölden 11,5

Mayrhofen 9,1

W rankingu ogólnopolskim górują Włosi. Za Livigno (27,3%), Ischgl (13,0%) i Les Deux Alpes (11,6%) znalazło się Sölden (11,5%) oraz po raz pierwszy w rankingu TOP 5 Mayrhofen (9,1%). Dla co trzeciego Polaka (29,6 %) apres-ski jest nieodzowną częścią urlopu zimowego.

Cały artykuł wraz z interesującymi faktami na temat najlepszych miejscowości apres-ski dostępny jest na naszym portalu prasowym: http://prasa.snowtrex.pl/top-of-apres-ski

SnowTrex.pl

SnowTrex jest marką TravelTrex GmbH. TravelTrex należy do wiodących w Europie organizatorów wyjazdów narciarskich, oferując atrakcyjne wyjazdy w 15 językach i 20 krajach. Urlop zimowy z karnetem w niemal 1500 obiektach i 500 miejscowościach.

Źrodło informacji: TravelTrex GmbH

W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

tel. +48-(0)-22-380-39-01

e-mail: prasa-pl@traveltrex.com

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: