IT&CM Asia 2017 – mityng poprzedzajacy najważniejsze wydarzenie MICE w regionie Azji i Pacyfiku

IT & CMA, wraz z Thailand Convention i Exhibition Bureau (TCEB) zorganizowały specjalny roadshow dla lokalnych tajlandzkich nabywców w Bangkoku, wTajlandii. Podczas spotkania przedstawiono zbliżającą się międzynarodową imprezę MICE i Corporate Travel w regionie Azji i Pacyfiku. Sponsorem wydarzenia był Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park. Mityng odbył się 18 lipca 2017 roku.
IT&CMA – najwaniejszym wydarzeniem MICE w Azji

Na wieczornym przyjęciu powitano 90 nowych i powracających nabywców, którzy zapoznali się z propozycjami nowych programów oraz sukcesami IT & CMA. Była to też znakomita okazja do omówienia i prezentacji  szeregu działań, które przyczyniły się do tego, że IT&CMA stało się najważniejszym wydarzeniem MICE w regionie Azji i Pacyfiku. Dzięki czemu Tajlandia stała się jedną z najlepszych destynacji dla MICE w Azji.

Pan Ooi Peng Ee, Dyrektor Generalny TTG Asia Media, wzmocnił przekaz prezentacji słowami: „Trwałość IT & CMA i CTW w Azji i Pacyfiku jest wynikiem naszej niezmiennej misji pomagającej naszej branży i wszystkim ludziom w niej, rozwijać się. Jesteśmy zaangażowani w budowanie cennych i trwałych partnerstw, współpracujemy między innymi z takimi podmiotami jak TCEB, a wspolne wartości były kluczem do naszego sukcesu “.

Międzynarowa współpraca
i edukacja jako istotny czynnik w drodze do sukcesu

Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia jest też ogniwem łączącym lokalnych dostawców i nabywców z międzynarodowymi podmiotami. Czego będziemy świadkami poraz kolejeny już we wrześniu. W jednym miejscu spotkają się międzynarodowe biura konwencji i ogranizacje turystyczne.

Akcentując edukację jako kluczowy element podnoszenia lokalnego i regionalnego wizerunku biznesowego do światowych standardów, gospodarze zachęcili również lokalnych przedsiębiorców do wymiany doświadczeń z zespołem ds. rozwoju konferencji w zakresie opracowania bardziej wyczerpującego programu edukacyjnego.

Dyrektor Generalny TTG Asia Media podkreślił, że edukacja jest kluczowym elementem podnoszącym lokalny i regionalny wizerunek biznesowy do światowych standardów. Gospodarze zachęcali przedsiębiorców z branży do dzielenia się swoją wiedzą z zespołem ds. rozwoju konferencji, by przyczynić się do kształtowania bardziej dopracowanego programu edukacyjnego.

Jubileuszowa edycja

Podkreślając znaczenie rynku lokalnego, Ooi powiedział, że bardzo istotna jest pomoc producentom Thai MICE. „Aby umocnić pozycję Tajlandii jako jednego z najbardziej zróżnicowanych miejsc MICE na świecie, a IT & CMA i CTW Azji i Pacyfiku uruchomią odpowiednio w 25 i 20 rocznicę, zdecydowanie będziemy współpracować z naszymi partnerami docelowymi, takimi jak Tajlandia, Busan, Dubaj, Indonezja, Osaka, Filipiny, Tajpej i wiele innych, aby pokazać swoje oferty i wspierać ich rozwój.

Roadshow rozpoczął się powitalnym wystąpieniem TTG Events i Marriott Marquis, a następnie obejrzano wideo prezentację najważniejszych wydarzeń i omówiono tegoroczną jubileuszowej edycję. A podczas koktajlu uczestnicy mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

IT & CMA 2017 odbędzie się w dniach 26 – 28 września 2017 roku w Bangkok Convention Center w CentralWorld. W tym samym miejscu i w tym samym czasie odbędzie się CTW Asia-Pacific – która jest wiodącą konferencją Corporate Travel Management w regionie Azji i Pacyfiku.(ks)


Redakcja Kobieta w Świecie wraz z organizatorami Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia,  zapraszają Profesjonalistów z branży spotkań do udziału w hosted buyers.  Zainteresowanych udziałem, prosimy o aplikację za pomocą formularzy:

  • Akredytacja dla  MICE/Luxury Buyer Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcma_buyer.asp?code=kobietawswiecie
  • Association Buyer Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcmbuyer_asso.asp?code=kobietawswiecie
  • Corporate Travel Manager Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/ctwapac/ctm/corporate_register.asp?code=kobietawswiecie

Po akredytacji otrzymają Państwa szczegółowe informacje związane z udziałem w wydarzeniu. Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem:  info@kobietawswiecie.pl

Bangkok, 1 sierpnia 2017 r.

Źródło: materiały prasowe, tłum. i oprac. DKK

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: