IT&CM China 2017 – największa impreza MICE w Chinach oficjalnie rozpoczęta

21 marca 2017 r. Szanghaj, Chiny. Dzisiaj nastąpiła inauguracja IT&CM China – trzydniowej imprezy, która odbędzie się w dniach 21 – 23 marca br. w Shanghai Convention & Exhibition Center of International Sourcing.

Od 2007 roku IT & CM China stała się jednym z największych chińskich eventów biznesowych, edukacyjnych i networkingowych w branży MICE poświęconym “Promocji Chin w świecie i świata w Chinach”.

Wspólnie z chińskimi i międzynarodowymi wystawcami oraz kupcami MICE, którzy skupili się na jednym dynamicznym targowym rynku, IT & CM China stanowi platformę dla czołowych chińskich oraz międzynarodowych podmiotów z branży MICE i stwarza możliwości biznesowe na wszystkich frontach – turystyki przyjazdowej, wyjazdowej oraz lokalnej.

Według deklaracji organizatorów, podczas 3-dniowego wydarzenia delegaci otrzymają efektywny zwrot z inwestycji w biznes, edukację i tworzenie sieci dzięki ustrukturyzowanym spotom biznesowym oraz możliwościom wystawienniczym i seminaryjnym.

IT&CM China odbywająca się wspólnie z CTW China jako jedyny podwójny event MICE i Corporate Travel w Chinach, stanowi część cyklu eventów organizowanych przez IT&CM Events. Tegoroczne wydarzenie jest współorganizowane przez CITS International M.I.C.E. – zależny od CITS (China International Travel Service), oraz MP International

Ceremonia otwarcia IT&CM I CTW China 2017 odbędzie się w hotelu Shanghai Marriott Parkview. Oprócz światowej klasy, wyśmienitego menu menu i specjalnego show przygotowanego na wieczorną uroczystość otwarcia przewidziana są występy lokalnych i międzynarodowych artystów oraz prezentacje mediów społecznościowych.

/ks/

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: