IT&CMA i CTW 2020: takich targów jeszcze nie było!

Od poniedziałku do piątku włącznie trwają targi IT&CMA i CTW APAC 2020. Jest to największe wydarzenie w branży MICE i Corporate Travel Event, w Azji Południowo-wschodniej. Targi turystyczne które mają 28-letnią tradycje i są rozpoznawalne na całym świecie, w tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną po raz pierwszy odbywają się wirtualnie. Będą trwały aż 5 dni, w czasie których uczestnicy mogą odbywać spotkania, odwiedzać wirtualne stoiska wystawców czy też uczestniczyć w wykładach i licznych prelekcjach tematycznych. Nie zabraknie też quizów z nagrodami oraz wirtualnych podróży do ciekawych miejsc. 

Podczas pierwszego dnia targów rozmawiano między innymi o „Inwestowanie w przyszłość branży”. Według licznych ekspertów działanie przedsiębiorstwa jest nierozerwalnie związane z funkcjonowaniem zespołu. A te są mocno redukowane ostatnimi czasy. Ważna jest zatem odpowiedź na pytanie, w jaki sposób dzisiejsze działania na rzecz przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji wpłyną na realizowanie w przyszłości imprez biznesowych.

Ważnym punktem targów są sesje networkingowe, dające możliwość nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych. W tej edycji organizatorzy przewidują również nawiązywanie znajomości branżowych w formie aktywizującej uczestników poprzez specjalnie zaprojektowane do tego gry.

Poruszono także temat podróży lotniczych, które są nieodzownym elementem podróży służbowych. Podczas dyskusji dotyczącej przebudzenia się ze snu Covid-19, rozmawiano o tym, jak będzie wyglądać latanie po pandemii. I co równie ważne, w jaki sposób będzie przebiegać odprawa lotnisk po wprowadzeniu szczegółowych protokołów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Kobieta w Świecie – Woman In The World po raz kolejny jest partnerem medialnym targów IT&CMA. Organizatorzy zapowiedzieli też, że fizycznie wydarzenie planowane jest w dniach 28-30 września 2021 r.

Szczegółowy program targów >> TUTAJ

Rejestracja >> TUTAJ

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: