ITE HCMC 2017 – międzynarodowe targi turystyczne w Wietnamie

Tysiące firm turystycznych potwierdziło swój udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITE HCMC 2017 w Wietnamie. Impreza odbędzie się w mieście Ho Chi Minh City, w dniach 7-9 września w Sajgońskim Centrum Targowo-Konferencyjnym (SECC).

Już po raz 13 ITE HCMC 2017 stwarza duże perspektywy zwiększenia rozpoznawalności firm uczestniczących w targach w oczach profesjonalistów z branży turystycznej i wymagających konsumentów oraz deje okazję dla rozwoju marketingu.
Setki wystawców oraz tysiące regionalnych i lokalnych przedstawicieli sektora turystyki korzysta z tej największej globalnej platformy turystycznej w regionie Mekongu. Targi stwarzają możliwości współpracy, dostęp do głównych zainteresowanych stron oraz zdobycie kluczowych informacji biznesowych w tym rozwijającym się przemyśle.

Organizatorzy zachęcają wszystkie firmy z branży turystycznej do wzięcia udziału w ekskluzywnym wydarzeniu, które w dniach 7 i 8 września br. jest otwarte tylko dla profesjonalistów z branży turystycznej.

W tętniącym życiem mieście Wietnamu, Ho Chi Minh uczestnicy mają możliwość dotarcia do nowych rynków zbytu oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Gdzie i kiedy?
  • 7 i 8 września 2017 (wyłącznie dla przedstawicieli branży – wymagana wcześniejsza rejestracja)
  • 9 Września 2017 (zarówno dla przedstawicieli branży jak i ogółu odwiedzających)

Miejsce: Saigon Exhibition & Convention Center (SECC)

Źródło informacji: materiały prasowe

zdjęcia: Vietravel, ITE HCMC

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: