Linie Emirates dodają połączenia do 10 nowych miast, oferując loty przez Dubaj już do 40 kierunków

  • Linie Emirates zwiększają w lipcu częstotliwość lotów na 14 dotychczasowych trasach, oferując podróżującym jeszcze więcej możliwości
  • Nowe protokoły ułatwiające podróż obywatelom i mieszkańcom ZEA odzwierciedlają podejście kraju do wznawiania podróży i innych aktywności w życiu gospodarczym

19 czerwca 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates wprowadzają do oferty regularne loty do 10 kolejnych miast: Kolombo (od 20 czerwca), Sijalkot (od 24 czerwca), Stambułu (od 25 czerwca), Auckland, Bejrutu, Brukseli, Hanoi i Ho Chi Minh (od 1 lipca) oraz Barcelony i Waszyngtonu (od 15 lipca).

Loty pasażerskie realizowane przez Emirates ze Sri Lanki, Wietnamu i Pakistanu będą oferowane wyłącznie podróżnym przylatującym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i dalszych miejsc docelowych.

Dodając kolejne destynacje, linie Emirates zwiększyły siatkę połączeń do 40 kierunków. Dzięki temu osoby, które wracają do domu lub podróżują służbowo mają jeszcze większą elastyczność wyboru spośród dostępnych połączeń.

– Dzięki wsparciu i partnerstwu władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich linie Emirates oferują podróżującym pewne i bezpieczne przeloty – już teraz z niecierpliwością czekamy na powiększenie siatki połączeń w ciągu najbliższych tygodni. Ostatnie oświadczenie rządu ZEA ułatwiające podróżowanie obywatelom i mieszkańcom kraju doskonale odzwierciedla stosunek władz do wznowienia działalności gospodarczej. Z uwagi na to, że stopniowo wracamy do świadczenia regularnych usług, priorytetem Emirates zawsze będzie zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów, naszej załogi i obywateli – powiedział Adnan Kazim, Dyrektor handlowy Emirates.

Dodatkowo pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Zurychu, Madrytu, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru i Hongkongu.

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.

Rezerwacji lotów będzie można dokonać na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży. Klienci mogą znaleźć więcej informacji na temat lotów Emirates i aktualnych usług na stronie: www.emirates.com/wherewefly.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Mieszkańcy powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: