Linie Emirates szukają pilotów w Polsce

Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy usiądą za sterami samolotów przewoźnika na jednej z ponad 150 tras na całym świecie. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję dla zainteresowanych pilotów, aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji i zapytać pracowników Emirates o korzyści z mieszkania i pracy w Dubaju.

 

 

Spotkania informacyjne odbędą się 17 marca o godzinie 10:00 i 14:00 oraz 18 marca o 10:00 w hotelu Sheraton w Warszawie (ul. Bolesława Prusa 2). Zainteresowane osoby mogą przyjść na jedno z nich bez konieczności uprzedniej rejestracji.

Linie Emirates zaproszą wybranych kandydatów na wstępną rozmowę kwalifikacyjną i test kompetencyjny, które przeprowadzane są drogą elektroniczną. Dzięki temu można wziąć udział w rekrutacji o dowolnej porze, nie wychodząc z domu.

Osoby, które nie będą mogły przyjść na Dni Otwarte, a chciałyby pracować w liniach Emirates, mogą również wysłać swoje zgłoszenie przez Internet. Wszyscy kandydaci otrzymają natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia aplikacji.

Praca pilota Emirates oferuje możliwość latania flotą należącą do jednej z najszybciej rozwijających się, najbardziej dochodowych i utytułowanych linii lotniczych na świecie. Piloci Emirates otrzymują atrakcyjne, wolne od podatku wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne i pakiet stomatologiczny, coroczny płatny urlop oraz zakwaterowanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji świata – Dubaju.

Ponadto pierwsi oficerowie mogą liczyć na dość szybki awans na kapitana.

Emirates dysponują ponad 250 samolotami szerokokadłubowymi, które wykonują loty do ponad 150 kierunków w 83 krajach na sześciu kontynentach. Oczekując na dostawę ponad 200 najnowocześniejszych samolotów Airbus i Boeing, przewoźnik stale powiększa swoją flotę oraz rozszerza ofertę połączeń i usług.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i kryteriów wyboru znajduje się na stronie: www.emirates.com/pilots.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: