Linie Emirates zapewniają dzieciom wakacyjną rozrywkę na stronie emirates.com

Zagraniczne wojaże jeszcze nie wróciły, w szkołach nie odbywają się lekcje, ale uczniowie już teraz znajdą na emirates.com garść inspiracji na letnią nudę. Linie lotnicze Emirates uruchomiły na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę z ciekawymi aktywnościami dla najmłodszych, aby zapewnić im rozrywkę podczas letnich miesięcy.

Znane i lubiane maskotki Emirates z serii Fly with me Animals przeniesiono do świata cyfrowego, gdzie najmłodsi mogą korzystać z kolorowych łamigłówek, opowieści i zadań w towarzystwie znanych im buziek zwierzątek Fly with me – a wszystko to w zaciszu własnego domu. Dziesięciolecia dbania o to, by podróżowanie samolotem było przyjemnością dla małych pasażerów, dało Emirates, największej międzynarodowej linii lotniczej na świecie, bogate doświadczenie w zapewnianiu dzieciom atrakcji na wiele godzin.

Rodzice i dzieci mogą pobrać i wydrukować 16-stronicową kolorowankę Fly with me Animals, aby ponownie zaprzyjaźnić się z lwem Lewisem, pandą Peek U, pingwinem Ernim, słoniem Savannah, misiem Brettem, płaszczką Mią czy aligatorem ChaoChao.

Na stronie znajdują się też pocztówki, za pomocą których można przesłać specjalną wiadomość do bliskich, którzy przebywają daleko od domu. Do pobrania są też ramki z maskotkami Fly with me Animals na najcenniejsze wspomnienia.

Najmłodsi mogą też nauczyć się jak upiec przepyszne ciasto bananowe lub wybrać się na przygodę ze zwierzętami w serii filmów dla dzieci.

Można także pobrać gazetki Fly with me Animals – każdy numer jest wypełniony zagadkami i grami, dzięki którym nauka staje się przyjemnością. Ci, którzy tęsknią za przytulnymi towarzyszami podróży, mogą nadal odwiedzić oficjalny sklep Emirates, aby kupić zabawki i zabrać je do domu.

Zakładka z aktywnościami została uruchomiona w samą porę na letnie wakacje i jest idealną okazją dla dzieci na uzewnętrznienie swojej kreatywności i odkrycie sposobów na uczynienie nauki w domu przyjemnym. W ubiegłym roku linie Emirates, jedne z najchętniej wybieranych linii lotniczych na podróże rodzinne, podarowały swoim małym pasażerom 4,4 miliona zabawek Fly with me i toreb Lonely Planet oraz 3,7 miliona czasopism i zestawów kredek Fly with me.

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: