Metamorfoza sklepu INTERSPORT doceniona w konkursie Retail Marketing Awards

21 kwietnia 2016 roku, podczas Retail Marketing Forum w Warszawie, ogłoszono wyniki 9. edycji Retail Marketing Awards, czyli konkursu na najlepsze sklepy w Polsce. II miejsce na podium zajął warszawski sklep sportowy INTERSPORT w Arkadii, który w IV kwartale 2015 roku przeszedł całkowitą metamorfozę.

W IV kwartale ubiegłego roku, sieć INTERSPORT Polska zdecydowała się na zmianę wizualizacji flagowego, warszawskiego lokalu o powierzchni 1.546 m2. Nowa koncepcja została doceniona przez niezależne jury konkursu Retail Marketing Awards w skład którego weszli fachowcy od visual merchandisingu i marketingu oraz przedstawiciele mediów.

Po metamorfozie, sklep INTERSPORT ARKADIA posiada nową, przestronną witrynę zachęcającą klientów do wejścia.

Wdrożono nowy koncept wizualizacji marketingowej. Dzięki zmianie aranżacji stref kornerów: running, fitness, outdoor, football – uzyskano jasny podział kategorii. W całym lokalu zastąpiono tradycyjne oświetlenie – nowoczesnymi i energooszczędnymi źródłami typu LED, dostosowano kolorystykę sklepu do aktualnych trendów, odświeżono wykładzinę podłogową oraz wymieniono część wyposażenia sklepu. Nowe gondole ekspozycyjne z bogatą ofertą odzieży i akcesoriów sportowych oraz komfortowe przymierzalnie z wygodnymi siedziskami – to jedne w wielu atutów sklepu INTERSPORT w Arkadii. Wszystkie ww. zmiany zostały wysoko ocenione przez jury konkursu Retail Marketing Awards przyznające tegoroczne nagrody.

Warto dodać, że sklep INTERSPORT w ARKADII oferuje wysokiej jakości towar wiodących producentów na rynku oraz sezonowe usługi serwisowe czyli: serwis narciarsko-snowboardowy wykonywany na automacie do regeneracji firmy Montana, serwis rowerowy, tenisowy i rolkowy. Można tu również zlecić wykonanie spersonalizowanego komputerowego haftu na butach sportowych oraz nadruku na odzieży. Stali klienci zapisując się do programu lojalnościowego E-KARTA INTERSPORT otrzymują szereg korzyści w postaci specjalnych promocji sprzedażowych, bonów wartościowych na kolejne zakupy oraz rabatów na usługi serwisowe i imprezy organizowane przez sieć INTERSPORT w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu INTERSPORT ARKADIA od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00 zaś niedzielę w godzinach 10:00-21:00.

Retail Marketing Awards – to konkurs na najlepszy sklep, który skierowany jest zarówno do sieci detalicznych, jak i pojedynczych placówek handlowych działających na terenie Polski. Ma na celu promocje innowacyjnych pomysłów w retailu. Nagradza umiejętne korzystanie z nowoczesnych narzędzi marketingowych, ciekawy visual merchandising i wysoki poziom obsługi klienta. Organizatorem konkursu jest firma Promedia.

INTERSPORT Polska S.A. – to sieć wyspecjalizowanych sklepów sportowych, prowadząca działalność handlową w 35 salonach własnych, które zlokalizowane są w 23 największych miastach Polski. Spółka należy do międzynarodowej Grupy INTERSPORT i posiada sublicencję na prowadzenie sprzedaży detalicznej pod szyldem INTERSPORT na terenie Polski. Sieć INTERSPORT realizuje również wspólne międzynarodowe kampanie marketingowe z ekskluzywnymi markami takimi jak Adidas, Nike, Asics, Reebok.

Źródło informacji: INTERSPORT

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: