Zjednoczone Emiraty Arabskie – lotnisko Abu Dhabi oferuje bezpłatny Internet z prędkością do 200 Mb / s

Międzynarodowe lotnisko w Abu Dhabi (AUH) ogłosiło nową usługę “Super-Fi” na całym lotnisku, która zwiększy prędkość Internetu do maksymalnie 200 Mb / s na użytkownika. Dostęp do Internetu Super-Fi, który należy do najszybszych usług Wi-Fi na lotniskach na świecie, został zainstalowany i przetestowany we wszystkich trzech terminalach. Zapewni teraz milionom podróżnych lepszą łączność online.

Dostęp do Internetu jest bezpłatny do użytku publicznego w terminalach AUH, umożliwiając podróżującym kontakt z rodziną i przyjaciółmi po przyjeździe i przed odlotem.

Posunięcie to jest częścią zobowiązań Abu Dhabi Airports w zakresie zwiększania atrakcyjności pasażerów, a także w drodze do cyfryzacji i innowacji.

Dyrektor generalny lotnisk w Abu Dhabi, Bryan Thompson, powiedział: “Rozumiemy, jak ważne stało się WiFi dla podróżujących osób. Na lotniskach w Abu Dhabi cenimy przede wszystkim naszych klientów, kładąc nacisk przede wszystkim na ich doświadczenia płynące ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Dostęp do szybkiego internetu jest kluczowym czynnikiem, który ma duże znaczenie dla naszych podróżnych. Zapewnienie naszym klientom rozszerzonych usług internetowych jest zgodne z naszą wizją stania się wiodącą na świecie grupą portów lotniczych. “
 
Thompson dodał: “Jesteśmy dumni, że udało nam się rozwinąć” Super-Fi “na całym międzynarodowym lotnisku w Abu Dhabi, bezpłatnie dla wszystkich naszych podróżnych. “Super-Fi” to nie tylko WiFi, to niesamowicie szybki i niezawodne Wifi, dzięki któremu nasi klienci mogą pozostać w kontakcie, korzystając z naszych fantastycznych urządzeń. Technologia leży u podstaw naszej strategii transformacji cyfrowej, a ta ulepszona infrastruktura internetowa otworzy drzwi do dalszych inteligentnych usług i połączonych rozwiązań. “

W październiku 2018 r. Lotniska w Abu Dhabi i Cisco podpisały umowę, która zapewnia AUH najnowocześniejsze rozwiązania, które będą wspierać strategię transformacji cyfrowej, w tym efektywność operacyjną, pojemność cyfrową i wrażenia klientów.

opracowanie: Katarzyna Kozioł

zdjęcie: Międzynarodowe lotnisko w Abu Dhabi, arch.red.

źródło: materiały prasowe

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: