Największy wyciąg do nart wodnych i wakeboardu otworzono w Brwinowie koło Warszawy

W lipcu 2017 w miejscowości Brwinów koło Warszawy powstał ośrodek sportowo-wypoczynkowy Wake Family Brwinów. Wake Family Brwinów to trzy czyste stawy, piękna plaża, place zabaw dla dzieci, strefa relaksu, beach bary, gastronomia, pizzeria i dwa wyciągi do wakeboardu – słowem miejsce aby cieszyć się życiem. Bez planowania wielkiej wyprawy, bez przygotowań i długich dojazdów możecie wskoczyć do wody i poczuć się jak na wakacjach w egzotycznych krajach. Wielkim atutem inwestycji jest doskonały dojazd – Wake Family Brwinów znajduje się w pobliżu autostrady A2, zaledwie 25 minut od centrum Warszawy.

Na terenie ośrodka zbudowano największy wyciąg do nart wodnych i wakeboardu (jazda na jednej desce na wodzie) w centralnej Polsce – duży pięciosłupowy wyciąg firmy Rixen z zadrzewioną wyspą na środku, jak i mniejszy dwusłupowy wyciąg do nauki wakeboardu. Amatorskie uprawianie wake’a staje się coraz bardziej popularne w Polsce, ale większość amatorów tego sportu nie ma możliwości spróbować swoich sił na nowoczesnych, tzw. pięciosłupowych obiektach. Ośrodek w Brwinowie to jedyny w promieniu 200 km od Warszawy wakepark pozwalający zasmakować czym jest prawdziwa zabawa dla entuzjastów wake’a. Skala inwestycji jak i profesjonalna infrastruktura została już doceniona przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego – w dniu 9 września 2017 na terenie ośrodka odbędą się Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na dużym wyciągu.

“Naszym celem było zbudowanie miejsca w którym w przyjemnym zielonym i czystym otoczeniu można spędzić weekend czy popołudnie z rodziną i znajomymi – mówi Marek Małachowski, menadżer Wake Family Brwinów. – Dlatego tak dużo uwagi poświęciliśmy organizacji plaży, hamaków, leżaków, strefy relaksu jak i pełnej ofercie gastronomicznej. Nie zapomnieliśmy także o tych najmłodszych – poza piękną plażą mają do dyspozycji plac zabaw” – dodaje.

Wake Family Brwinów to duży (7 ha), łatwy w aranżacji, zamknięty teren oraz 2 bary z pełną gastronomią, tworzy to idealne warunki do organizacji nawet najbardziej kreatywnych eventów i imprez integracyjnych, a także mniejszej skali wydarzeń takich jak urodziny, kinderbale, wieczory panieńskie i kawalerskie. Ośrodek jest czynny codziennie od godziny 9 do 21.

Źródło informacji: Wake Family Brwinów

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: