Nowy Jork, Tajlandia i Portugalia wezmą udział w FITUR GAY 2019

Międzynarodowe Targi Turystyczne FITUR 2019 po raz kolejny będą gospodarzem FITUR GAY (LGBT +). Po raz pierwszy  udział w City of New York weźmie Portugalina i Tajlndia.

W tym roku, pod hasłem 50th Anniversary of Stone Wall New York”, obszar poświęcony turystyce LGBT, zorganizowany we współpracy z marką LGBT Diversity Consulting International, przedstawi najważniejsze miejsca docelowe, aktualności i produkty dla tego segmentu turystyki, od w dniach 23-27 stycznia 2019 r. w Feria de Madrid.

 
FITUR GAY (LGBT +), który dodaje znak “+” do międzynarodowego akronimu, w odniesieniu do dodania nowych i społecznie akredytowanych orientacji, jest jedną z najbardziej skonsolidowanych i szeroko reprezentowanych sekcji na targach, według liczby kwadratów liczniki, uczestniczące firmy i rozbudowane programy do dyskusji i działań. Wśród nich miasto Nowy Jork, które będzie gospodarzem World Pride 2019 and the 36th IGLTA Annual Global Convention, po raz pierwszy będzie miało swoje stoisko w obszarze FITUR GAY (LGBT +). Ponadto, 23 stycznia ten obszar targów odwiedzi dyrektor generalny i prezes firmy New York City and Company Fred Dixon.

Również po raz pierwszy w FITUR GAY (LGBT +) pojawią się: Tajlandia, z dwoma stoiskami i obszerną ofertą; Portugalia ze swoją marką “Proud Portugal” oraz z terytorium kraju Basków (Euskadi).

Po raz kolejny FITUR GAY (LGBT +) będzie będzie miał większa przestrzeń i wiele dodatkowych punktów w tym ponad 60 prelegentów dyskutujących przy okrągłych stołach,  które odbędą się podczas profesjonalnych dni FITUR.  Podczas weekendu FITUR zaoferuje bogaty program rozrywkowy, z produkcjami musicali od Gran Vía, dżokejów, piosenkarzy i koncertów z Hiszpanii i całego świata.

W studiu znajdującym się w strefie FITUR GAY (LGBT +) nadawanych będzie kilka programów dziennych dla kilku stacji radiowych, w tym Radio International i Onda Orgullo, a także dwie oficjalne stacje telewizyjne: “GAYLES TV” oferujące wywiady i funkcje, oraz “ENLACE GAY”, która będzie transmitować wszystko, co dzieje się każdego dnia na targach.

Więcej informacji na stronie http://www.fiturgaylgbt.com/

opracowanie: Katarzyna Kozioł

/KS/

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: