Program Certyfikacji LEX – wsparcie dla firm i prawników

Program certyfikacji LEX – to pierwszy w Polsce program profesjonalnej weryfikacji znajomości tego systemu informacji prawnej. Z pewnością ułatwi pracę w firmach – nie tylko prawnikom.
Pomysłodawcą Programu Certyfikacji LEX jest firma Wolters Kluwer Polska, twórca, znanego od blisko 30 lat, Systemu Informacji Prawnej LEX. Program certyfikacji powstał przy wsparciu 20 wiodących kancelarii prawnych. Jego celem jest przekazanie użytkownikom LEX bogatej wiedzy o możliwościach serwisu, a następnie jej wielostronne zweryfikowanie.
 
„Dobra znajomość LEX-a nie tylko ułatwia pracę wielu firmom, kancelariom, urzędom czy sądom, ale też – w czasach coraz większej konkurencji – coraz częściej staje się atutem przesądzającym o zatrudnieniu danej osoby” – mówi Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer Polska. Wskazuje, że ten system informacji prawnej jest stale wzbogacany o nowe funkcjonalności, które warto dobrze znać – można np. sprawdzić, jakie wyroki wydaje dany sędzia w określonej kategorii spraw, jak zmieniają się linie orzecznicze. To często bezcenna wiedza – szczególnie w biznesie.
 
Program Certyfikacji LEX to jedno – lub dwudniowe szkolenia, które oferują kilka poziomów wiedzy. Każdy uczestnik otrzyma potężną porcję praktycznych informacji nt. możliwości systemu LEX – zarówno tego co zawiera, jak i rozmaitych funkcjonalności, ułatwiających korzystanie z systemu. Taka wiedza nie tylko ułatwi codzienną pracę szkolącej się osobie, ale i wyróżni ją na tle konkurentów. To istotne usprawnienie pracy profesjonalistów i zatrudniających ich firm – umożliwi szybsze dotarcie do informacji prawnych i skuteczniejsze ich wyszukiwanie. Pozytywna ocena z egzaminu kończącego szkolenia pozwoli na uhonorowanie uczestnika programu Certyfikatem LEX.
 
Program został stworzony przy współpracy z dwudziestoma wiodącymi na polskim rynku kancelariami prawnymi. Szkolenia, w ramach partnerstwa z Wolters Kluwer, poprowadzi Altkom Akademia, posiadająca 26-letnie doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń i ścieżek rozwojowych dla biznesu. Jest autoryzowanym centrum szkoleniowo-egzaminacyjnym wiodących marek świata IT.
 
„Celem tego partnerstwa jest stworzenie unikalnej oferty edukacyjnej dla pracowników działów prawnych, finansowych i HR w oparciu o ekspercką wiedzę specjalistów Wolters Kluwer i doświadczenie Altkom Akademii na rynku szkoleń dla biznes” – mówi Tadeusz Alster, prezes Altkom Akademia S.A.
 
Dodaje, że ten program wyróżnia zarówno sam zakres szkoleń, który łączy zaawansowaną wiedzę na temat możliwości systemu z praktyką jego użytkowania, jak i certyfikat, potwierdzający biegłość w posługiwaniu się systemem LEX.
 
Więcej informacji o Programie Certyfikacji LEX na www.produkty.lex.pl/certyfikacja
 
Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: