PROGRESSteron – Festiwal rozwojowy dla kobiet

Progressteron to największe w Polsce wydarzenie rozwojowe dla kobiet. Uczestniczki tegorocznej edycji będą mogły wziąć udział w ponad 60 specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach i wykładach z takich dziedzin jak: zdrowy styl życia, świadomość własnych potrzeb, empatyczne porozumienie, szczęśliwy związek, zdrowa kuchnia czy satysfakcjonująca praca. Wszystkie warsztaty psychoedukacyjne festiwalu spełniają wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Uczestniczki będą mogły także dowiedzieć się jak odnaleźć wewnętrzną moc i poczucie bezpieczeństwa, wzmocnić poczucie własnej wartości i zadbać o ważne relacje w ich życiu. Dodatkowo te z kobiet które interesują się zdrowym stylem życia znajdą dla siebie warsztaty kuchni wegańskiej, dowiedzą się jak świadomie używać kosmetyków czy zadbać o formę. Będą miały także okazję zastanowić się nad swoją pracą marzeń i cieszyć się twórczymi inspiracjami w życiu.

Więcej informacji o poszczególnych warsztatach znajduje się tutaj: http://www.dojrzewalnia.pl/oferta/progressteron-34/warszawa/program.html

Główne wydarzenia Progressteronu odbędą się w dwa weekendy Listopada: 05-06.11 i 19-20.11 w Ośrodku Kultury Ochota OKO, ul. Grójecka 75 w Warszawie.

Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać rezerwacji i opłacić swój udział: http://www.dojrzewalnia.pl/oferta/progressteron-34/warszawa/index.html

Więcej informacji o festiwalu udzieli organizator:
Ewa Tyralik :
ewa.tyralik@dojrzewalnia.pl
509 361 995
http://www.festiwalprogressteron.pl/

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: