Ranking najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce!

Moda na rodzinne podróżowanie po Polsce trwa w najlepsze. Atrakcje dla dzieci powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu, a ich jakość rośnie z każdym rokiem. Trend ten potwierdza też najpopularniejszy portal o podróżach z dziećmi – Dzieckowpodrozy.pl, który właśnie ogłosił kolejną edycję Rankingu najlepszych rodzinnych atrakcji w Polsce.

Tym razem spośród kilkuset atrakcji wybrano 50, które cieszą się największą popularnością czytelników Dzieckowpodrozy.pl(w 2017 r. było ich ponad 2,5 mln). Wśród nominowanych nie zabrakło produktów wyróżnionych Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz miejsc zaliczanych do turystycznych hitów takich jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy popularnych parków rozrywki. Nie zabrakło również turystycznych nowości i dużo mniejszych atrakcji, które szybko zdobywają zainteresowanie rodzin szukających ciekawych miejsc do odwiedzenia w Polsce. Pewnie nie każdy wie, że w Polsce mamy Chatkę Baby Jagi czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. To tylko początek, długiej listy atrakcji, które warto dopisać do planów zwiedzania w 2018 r.
 
„Rodzice jako klienci, stają się coraz bardziej wymagający, jednak w większości przypadków zauważają to zarządcy atrakcji i wprowadzają specjalne programy zwiedzania, angażujące zarówno dzieci jak i rodziców – komentuje Wojciech Kreft z Dzieckowpodrozy.pl. – Interaktywność, format rodzinnej gry czy animacje oraz multimedia – te elementy coraz bardziej wyznaczają jakość, której poszukują podróżujące rodziny”.

Uruchomione właśnie głosowanie internautów to doskonała okazja do wyrażenia opinii, które z atrakcji zasługują na wyróżnienie. 10 atrakcji z największą ilością głosów otrzyma certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną. Z kolei dla głosujących, poza świetną zabawą i możliwością poznania ciekawych miejsc, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®. Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl .
 
Źródło informacji: www.dzieckowpodrozy.pl
 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: