Reflektory wieży gmachu Empire State Building rozświetlą niebo w rytm hitu “All I want for Christmas is you”

Organizacje Empire State Realty Trust, Inc. (NYSE: ESRT) oraz iHeartMedia ogłosiły, że podczas tegorocznego świątecznego pokazu świateł i muzyki w gmachu Empire State Building zostanie wykorzystany kultowy utwór “All I want for Christmas is you” Mariah Carey. Pochodzi on z pierwszego świątecznego albumu tej międzynarodowej gwiazdy pt. “Merry Christmas”. Pokaz, do którego choreografię ułożył znany projektant pokazów świateł Marc Brickman, będzie miał swoją premierę 19 grudnia i będzie zsynchronizowany z muzyką na żywo co wieczór o godzinie 19:00 czasu wschodniego na stacjach New York’s Z100 iHeartMedia, 103,5 KTU i 106,7 Lite FM aż do 25 grudnia.

W ramach uroczystego rozpoczęcia sezonu świątecznego sama Mariah Carey włączyła światła podczas uroczystej ceremonii w słynnym lobby Fifth Avenue w gmachu Empire State Building. Wydarzenie jest częścią dłuższego cyklu „ESB Unwrapped”, czyli trwających miesiąc celebracji, w ramach których podziwiać można oszałamiające dekoracje świąteczne w witrynach lobby Fifth Avenue i Art Deco, a także spotkać niespodziewanych gości oraz wsłuchać się w ulubione utwory świąteczne wykonywane na pianinie.

“Z dumą współpracujemy z iHeartMedia. Jak niesamowite jest to, że wielokrotnie nagradzana platynowymi płytami mega gwiazda świata muzyki Mariah Carey wybrała właśnie nasz pokaz świateł do synchronizacji z jej hitem “All I want for Christmas is you” – skomentował Anthony E. Malkin, prezes i główny dyrektor wykonawczy w organizacji ESRT. – Nasz świąteczny pokaz świateł tchnie nowojorską atmosferę świąt we wszystkie zakątki świata poprzez media społecznościowe. Jest to główny klucz programu świątecznego, promieniujący ze szczytu naszej znanej wieży w samym sercu Nowego Jorku” – dodał dyrektor.

“Widzę gmach Empire State Building z własnego mieszkania, jest to jeden z moich ulubionych budynków na całym świecie – skomentowała sama Mariah Carey. – Synchronizacja tych znanych na całym świecie reflektorów do mojego utworu jest najlepszym świątecznym prezentem” – dodała artystka.

“Współpraca przy corocznym świątecznym pokazie świateł w gmachu Empire State Buildings jest już tradycją dla stacji iHeartMedia w Nowym Jorku i naszych słuchaczy – skomentował Tom Poleman, prezes krajowych grup programowych w iHeartMedia. – Ten czas w Nowym Roku jest tak magiczny, że nie możemy się doczekać szerzenia radości w całym mieście” – dodał prezes.

Oszałamiający pokaz ucieszy wzrok obserwatorów i turystów w różnych punktach obserwacyjnych na terenie całego miasta i okolicy trzech stanów. Na kanałach społecznościowych fani mogą dzielić się entuzjazmem, korzystając ze znacznika #ESBUnwrapped. Melomani mogą wsłuchać się w pokaz świateł zsynchronizowany z muzyką na stacjach Z100, 103,5 KTU i 106,7 Lite FM oraz na żywo poprzez usługę strumieniowego radia cyfrowego stacji iHeartMedia o nazwie iHeartRadio. Nagranie wideo z pokazu zostanie udostępnione na kanale YouTube gmachu Empire State Building (pod adresem bit.ly/ESBUnwrappedVid) bezpośrednio po premierze, tym samym umożliwiając fanom z całego świata dołączenie do wydarzenia.

Empire State Building

Wznoszący się na wysokość 1454 stóp, od podstawy do anteny, ponad środkową część dzielnicy Manhattan gmach Empire State Building należący do spółki Empire State Realty Trust, Inc. okrzyknięto najsłynniejszym budynkiem świata. Dzięki inwestycjom w wydajność energetyczną, infrastrukturę, obszary ogólnodostępne i wyposażenie Empire State Building udało się przyciągnąć znamienitych lokatorów z szeregu branż na całym świecie. Solidne rozwiązania emisji sygnału drapacza chmur zapewniają obsługę wszystkich najważniejszych stacji telewizyjnych i radiowych w obszarze miejskim Nowego Jorku. W sondażu przeprowadzonym przez Amerykański Instytut Architektów gmach okrzyknięto ulubionym budynkiem w Ameryce, a obserwatorium na szczycie budynku jest jedną z największych atrakcji turystycznych, zajmując pierwsze miejsce pod względem popularności w regionie. Więcej informacji na temat gmachu Empire State Building można znaleźć pod adresami: www.empirestatebuilding.com, www.facebook.com/empirestatebuilding, @EmpireStateBldg, www.instagram.com/empirestatebldg, http://weibo.com/empirestatebuilding, www.youtube.com/esbnyc lub www.pinterest.com/empirestatebldg/.

Empire State Realty Trust

Organizacja Empire State Realty Trust, Inc. (NYSE: ESRT) jest wiodącym funduszem inwestycyjnym w nieruchomości, który posiada, zarządza, operuje, nabywa i repozycjonuje powierzchnie biurowe i handlowe w dzielnicy Manhattan i obszarze miejskim Nowego Jorku. Do budynków zarządzanych przez organizację należy gmach Empire State Building, najsłynniejszy budynek na świecie. Siedziba organizacji znajduje się w Nowym Jorku, a z dniem 30 września 2016 r. jej portfel powierzchni biurowych i handlowych obejmuje 10,1 miliona stóp kwadratowych na wynajem, z czego 9,4 miliona stóp kwadratowych można wynająć w 14 biurowcach, włączywszy dziewięć na terenie dzielnicy Manhattan, trzy w Fairfield County w stanie Connecticut oraz dwa w Westchester County w stanie Nowy Jork. Portfel przestrzeni handlowych organizacji obejmuje około 707 000 stóp kwadratowych na wynajem.

Źródło informacji: PR Newswire

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: