Rodzina Rooseveltów docenia uroczyste otwarcie centrum medycznego Rooseveltów GuangYuYuan TCM

  • Najstarsza w Chinach marka TCM podejmuje współpracę z kultową rodziną Rooseveltów w celu otwarcia centrum medycznego tradycyjnej medycyny chińskiej Rooseveltów GuangYuYuan w Szanghaju w Chinach.
  • Najstarsza marka tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM) z historią sięgającą 500 lat wstecz.
  • Guo Jiaxue, dyrektor GuangYuYuan: „Mając na koncie niemal 500 lat tradycji, interesujemy się czymś więcej niż tylko tradycyjną medycyną chińską. Reprezentujemy ciągłość kultury i ducha inicjatywy Jednego Pasa, Jednej Drogi, dzieląc się tradycjami tradycyjnej medycyny chińskiej z całym światem”.
W ramach najnowszej współpracy na skalę międzynarodową najstarsza z wielkiej czwórki marek TCM uroczyście obchodziła otwarcie centrum medycznego Rooseveltów GuangYuYuan TCM w Szanghaju. Ceremonia otwarcia była ostatnią z serii kulturowych wymian zainicjowanych przez GuangYuYuan w celu szerzenia tradycyjnej medycyny chińskiej z całym światem.
 

„Mając na koncie niemal 500 lat tradycji, interesujemy się czymś więcej niż tylko tradycyjną medycyną chińską. Reprezentujemy ciągłość kultury i ducha inicjatywy Jednego Pasa, Jednej Drogi, dzieląc się tradycjami tradycyjnej medycyny chińskiej z całym światem. Rodzina Rooseveltów także podejmuje znaczące działania konserwacyjne i nadal inwestuje na całym świecie” – wyjaśnił znaczenie współpracy Guo Jiaxue, przewodniczący Topsun Group i dyrektor GuangYuYuan Chinese Herbal Medicine Co., Ltd.

Tweed Roosevelt pogratulował firmie GuangYuYuan otwarcia krajowego centrum medycznego GuangYuYuan TCM. W kameralnym wydarzeniu wzięło udział około 100 gości z kraju i zagranicy, w tym prezes Szanghajskiego Stowarzyszenia Medycznego Xu Jianguang, zastępca dyrektora Szanghajskiej Komisji Zdrowia i Planowania Rodziny Zhang Huaiqiong, wiceprezes wykonawczy Szanghajskiego Stowarzyszenia TCM Hu Hongyi, zastępca głównego urzędnika dystryktu Li Yuan, konsul generalny Egiptu Khaled Youssef i konsul generalny Grecji Vassilis Xiros.
O GuangYuYuan
Firma GuangYuYuan została założona w 1541 r. W 2003 roku została nabyta przez wiodący chiński konglomerat farmaceutyczny Xi’an Topsun Group i jest notowana na szanghajskiej giełdzie papierów wartościowych jako GuangYuYuan Chinese Herbal Medicine Co. Ltd., numer 600771. W 2006 r. firma GuangYuYuan została wyróżniona przez Chińskie Ministerstwo Handlu tytułem uznania dla tradycyjnej marki. Dwa z najstarszych produktów firmy GuangYuYuan GuilingJi i Dingkun Dan zostały uznane za element nieuchwytnego dziedzictwa kulturowego Chin, a skład produktów stał się tajemnicą narodową.
Źródło: GuangYuYuan
SZANGHAJ, 29 sierpnia 2018 r. /PRNewswire/ 
ks

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: