Salony Executive na Lotnisku Chopina w Warszawie

Od teraz pasażerowie Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają pełny dostęp do trzech salonów Executive na Lotnisku Chopina. Te ekskluzywne strefy wypoczynku sprawiają, że podróż z Emirates jest jeszcze bardziej komfortowa. 

Pełny dostęp do salonów Executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynku – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z trzech salonów Executive, które zostały nazwane na cześć słynnych dzieł skomponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina. Salony Fantazja, Preludium i Bolero zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom oczekiwanie na lot w komfortowych warunkach. W ich ofercie dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony  wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem, a ponadto przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony Executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00.  

Pasażerowie linii Emirates podróżujący w klasie biznes na pokładzie Boeinga 777-300ER mają do dyspozycji międzynarodową załogę pokładową, złożoną m.in. z Polaków, wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice z ponad 2200 kanałami filmowymi, telewizyjnymi i muzycznymi, mogą również skosztować wyśmienitych dań i win. W klasie biznes, podróżujący korzystają z komfortowych siedzeń, które mogą być rozłożone do pozycji leżącej za pomocą jednego przycisku. Co więcej, pasażerowie biznesowi mają możliwość skorzystania z bezpłatnych usług szofera, który zapewni transport na i z lotniska w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym również w Warszawie. Wszystkim klientom podróżującym z Emirates przysługują dodatkowo wysokie limity bagażu – do 40 kg w klasie biznes.

Źródło informacji i zdjęcia: Emirates

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: