Show wirtuozów fortepianu – przedstawiamy spot

Trzech geniuszy fortepianu z niesamowitą wirtuozerią przedstawi w oryginalny sposób po raz pierwszy w Polsce możliwości klasycznego instrumentu.

Interpretacje utworów Vivaldiego, Beethovena, Bizeta czy Brahmsa wybrzmią niezwykle awangardowo, a takie hity, jak „Despacito” czy „Bohemian Rhapsody” zaskoczą oryginalnymi wykonaniami. Niezwykły koncert tria Bel Suono odbędzie się 15 lutego 2019 roku w ICE Kraków.
Przedstawiamy spot tego wydarzenia:
Bel Suono to mieszanka klasyki, rocka, popu i najbardziej znanych filmowych utworów w wykonaniu trzech młodych, przystojnych i świetnie wykształconych pianistów – absolwentów Moskiewskiego Konserwatorium Muzycznego im. Piotra Czajkowskiego. Pianiści potrafią urzec każdą publiczność, która nigdy nie nudzi się na ich koncertach. Artyści obrali sobie za cel przełamanie stereotypowego myślenia większości osób na temat muzyki klasycznej, wprowadzając do niej radość i energię. I takie też są ich koncerty: pełne pasji, oryginalnych połączeń różnych stylów muzycznych i humoru. Pianiści są nie tylko znakomitymi wirtuozami, ale także doskonałymi improwizatorami i kompozytorami.
O tym wszystkim będzie się można przekonać 15 lutego w ICE Kraków Congress Centre. Bilety do kupienia za pośrednictwem bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.
 
Źródło informacji: Prestige MJM

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: